Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Geriau pasakytumėt kas pigeu bus, kad viskas brangsta matome ir patys


30 metu miegojo, taske pinigus ne pagal paskirti, o dabar vel apvogines zmones, ar nenusibodo???
Iki šiol mokėjau mokesčius
Iki šiol mokėjau mokesčius
Matau, kad toliau mokėti nėra jokios prasmės
Tv3 blokuoja patiktukus
@!!! viska blokuoja ir trina,nes tai propagandistu portalas,kaip delpius el rytas ir kiti parsidave portalai.
Kuo toliau tuo gražiau kol zmonems truks kantrybe.Vska nuraso ant zmoniu peciu.Jei as nezadu pyktis su kaimynais,man ir ginkluotis nera reikalo.Savo algas susimazinkite.
@Rrr matau,kaip jie bega susimazinti savo algas..
vardija kas brangs.. Ne gynybos ,o p1sybos finansavimas..Kas cia jau taip puola sia ubagu sali.. Plauna smegenis kasdien su karu ir toliau, kainos visko kosmines seniai, kokiu dar brangs del didesniu akcizu.. Vagiu ir banditu salis..
Bendras musu reikalas? Musu reikalas yra kad musu pinigai nebutu vagiami be proto. Valdzia su rekordine infliacija gavo rekordinius PVM kiekius, surinko rekordinius biudzetus - o pinigu visvien nera. Vagia per nacionalines statybas - kaltu nera. Per viesuosius pirkimus vagia - kaltu nera. Per savo cekiukus ir "kanceliarines" islaidas savinasi pinigus - atsakingu nera. Norit kad daugiau moketumem? Kam, kad daugiau vogtu is musu? Ir taip mainais gavom tik radarus ir nezymetas mentu masinas. Nei sveiktos apsaugos, nei keliu, nei svietimo, nei pensijos - nieko neturim sitoj skylej. Ne mokescius naujus galvokit, o UZTEKS VOGT!
Taigi padidintus PVM ir akcizus sumoka žmones, bet ne verslas, tai didinkit banku, verslo pelnus, nes šie maudosi milijonuose, kai zmones vos gala su galu suduria, o kuro akcizas turi buti skiriamas keliu remontams, o ne gynybai, tai kokius čia briedus valdžiuke svarsto...
Kaaaa čia pisat ežy reikia referendumo žmonės patys nuspres nori jie ginkluotis ar nenori susede ant laktos berazumiai sprendžia už visa tauta ar neužpisot su savo bairiais!!!!!!
@Tadas zmones jau nusprende, simonyte su nauseda antram ture, kokio tu dar referendumo nori? ruoskites karui, referendumai jus..
@boy Rinkimai nera saziningi niekur.
Ką aš turėčiau ginti? Pramonė užsieniečių rankose,žemė,miskai irgi daugiausiai užsieniečių. Lieka tik brangioji valdžiukė, bet ir jį tarnauja velnias žino kamm
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų