Rašyti komentarą...
Už pieno litrą moka 0,15 centų,o už pusę litro,neaisku kokio vandens 0,59 cento?na ir tvarka,ir teisybė.Na,tas 0,59 centus moka vartotojas,o už pieną valdzia.Kitoje šalyje būtų seniai nušluoti,tokie nevykėliai valdininkai
Rožinis mokęstis yra ne vėn Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Tai yra didžiulė problema ir su kitom prekėm. Pvz., skutimosi peiliukai vyram ir moterim tie patys, bet kadangi moterims pakuotė rožinė, ar apskritai moterims reklamuojama, moterys visada brangiau mokės negu vyras.
Ir vel klaida o kas atsakis uz tas klaidas juk kazkas kazuri laika jau buvo permokejas pinigus ir reiskia kazkas taip pelnosi kol kazkas nepastebi.Iki to kol kazkas nepastebi bet iki to buna jau nemaza suma permoketa ir surinkta ir kur ta permona nueina?
@hhh O gal kazkas turetu damoketi?
Idomu. Kai duonos kainos kyla vos ne dvigubai - valdzia aiskina, kad cia laisva rinka, kam nepatinka, tegu neperka, ji nesikis.
Kai vandens buteliuko kaina pakyla 5 centais - valdziai prasideda isterija, laisva rinka uzmirstama, kainu reguliavimo reikalaujama.

Klausimas konservatoriu valdziai - kur galima butu surasti prekiu sarasa, kuriu kainas REGULIUOJA valdzia?
@Petka Cia yra paprasciausiai lygiu teiciu pazeidimas, todel institucijos i tai gali reguoti, bet produktu kainas nusprendzia pacios kompanijos, bei prie tu kainu prisideda mokesciai. Todel ir valstybe reguoja i situacijas kaip sita, bet nieko pakeisti negali del kitu productu
Taigi laisva rinka, durniai mokes brangiau, protingesni - ne. Ar cia nori pasakyti, kad moterys is Principles kvailesnes yra?
Pedofilas konservatorius Vasileuskas
Pedofilas konservatorius Vasileuskas
Simonyte tra KUUURRRVVAAA. Ji čiulpia Surajevui.
Bbbyyydla su Karbauskiu yra pedofilai. Jie nustate vandens kainas
Vis dar laikomasi nuomonės, kad mergaitės yra kvailesnės ir jos gali mokėti daugiau už jums skirtas prekias. Iš ties yra ir tam tikra tiesos dalis, nes moteriškos lyties atstovės daugiau perka ir daugiau pinigų išleidžia įvairiems pirkiniams. O ir nelabai žiūri į kainas, tad kodėl iš jų neužsidirbus daugiau pinigų. Kur verslas ten visuomet yra imamasi įvairių gudrybių, tai reklama, tai prekės padėtis parduotuvės vietoje, tai spalvos ir kiti gerai žinomi triukai, kaip parduoti savo nelabai paklausia prekia, ar kaip už tą pačia prekia gauti didesnį pelną, kaip antai panaudojant labiau iššaukiantį įpakavimą. O ir akcijos taipat yra tam tikras reklaminis triukas, kaip daugiau parduoti prekių. Jei gerai pastebėsite, tai akcinių prekių kainos praktiškai nieko nesiskiria nuo tų pačių prekių kainų kitame prekybos tinkle tik su trumpesniu galiojimo terminu. Tad yra labai geras prekybininkų triukas apgauti pirkėją ir atsikratyti užsistovėjusiomis prekėmis. Prekybos centro vadovybė visuomet apsimeta durneliais, kad nieko nematė, nieko nežino, nieko nepastebėjo juk toks tas jų darbo stilius.
@nnnn Nu taigi laisva rinka. Nepatinka nepirk, DEBILE.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų