Valvonis palieka Lietuvos banką: dirbs Moldovoje

Lietuvos banko (LB) Priežiūros tarnybai daugiau beveik 8 metus vadovavęs Vytautas Valvonis traukiasi iš pareigų – BNS žiniomis, jis karjerą ketina tęsti Moldovoje, Europos Sąjungos (ES) misijoje.

„Darbą tęsiu kaip aukšto lygio patarėjas ES misijoje Moldovoje. Dalinsiuosi savo patirtimi kaip sukurti efektyvų finansų sektoriaus priežiūros mechanizmą patarinėdamas Moldovos centriniam bankui ir kitoms valdžios institucijoms“, – BNS sakė V. Valvonis.

Anot LB, V. Valvonis iš centrinio banko traukiasi savo iniciatyva, darbą jis baigs rugsėjo 20 dieną.

„Šiuo metu V. Valvonis atostogauja ir pagal vidinę Lietuvos banko tvarką jį pavaduoja Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius Mindaugas Šalčius. V. Valvoniui išėjus iš banko, kaip įprasta, bus sprendžiamas klausimas dėl naujo tarnybos vadovo“, – komentare BNS nurodė LB.

V. Valvonis Priežiūros tarnybos vadovu dirba nuo 2012 metų sausio. Jis yra pirmasis ir kol kas vienintelis šios tarnybos, atsakingos už finansų įstaigų priežiūrą, vadovas.

Prieš tai V. Valvonis kurį laiką dirbo LB valdybos pirmininko konsultantu, anksčiau beveik šešeris metus yra dirbęs SEB banke.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų