Valstybės kontrolė sudarė šių metų planą trimis svarbiausiomis kryptimis

Valstybės kontrolė šiemet didelę dalį numatomų darbų sieja su koronaviruso COVID-19 pandemijos pasekmėmis ir su tuo susijusiais valdžios veiksmais, teigia valstybės kontrolierius Mindaugas Macijauskas.

„Sudarydami 2021 metų veiklos planą orientavomės į tris mūsų nusistatytas prioritetines kryptis – ekonomikos skatinimo priemones, įrodymais grįstą valdymą ir saugią aplinką bei sveiką visuomenę. (...) Kitas svarbus aspektas mūsų plane yra COVID-19. Didelę dalį savo darbų ir turimų išteklių skirsime padėti valstybei kovoti su COVID-19 pandemijos sukeltomis pasekmėmis“, – pristatydamas Valstybės kontrolės 2021 metų veiklos planą sakė M. Macijauskas.

Jo teigimu, siekiant kurti kuo didesnę naudą priešakinėse kovos su koronavirusu linijose dirbančių institucijų darbuotojams, neatitraukiant jų nuo svarbių darbų, suplanuota daugiau greitų vertinimų.

„Sudarėme nuolat veikiančią grupę, kurios uždavinys bus stebėti Vyriausybės ir ministerijų sprendimus kovojant su COVID-19 sukeltomis pasekmėmis, analizuoti užsienio šalių patirtį, dalyvauti bendrose aukščiausių audito institucijų iniciatyvose pandemijos pasekmėmis vertinti tarptautinių lygiu“, – tvirtino M. Macijauskas.

Pasak jo, suplanuotas ne vienas auditas ir vertinimas, kurių rezultatai pateiks nepriklausomą informaciją apie sprendimų kovojant su COVID-19 efektyvumą.

„Net ir atliekant tuos auditus, kurie tiesioginiai nebus susiję su COVID-19 tema, bus siekiama atsižvelgti į šios ligos sukeltas pasekmes atskiroms viešojo sektoriaus sritims ir jose egzistuojančioms problemoms“, – sakė valstybės kontrolierius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų