Rašyti komentarą...
Žiūrėkit didžiuosius teršėjus, automobilio tarša juokai, jų vienetai.,,Biokurą" deginant ,va tai tarša. Garvežiai ir katilinės, krosnys ir t.t.
dalbajobu medsiotojas Haris narkoteris
dalbajobu medsiotojas Haris narkoteris
seip super ideja tu akiu pristatyti labai panasu i LORD OF THE RINGS , bet klausimas. as susimokejau registruodamas automobili. tai kodel negaliu tersti gamtos?:D tai kam tad mokestis?
Jūs blet žmonių gerovė rūpinkites one baudų surinkimu,kaip sofkinei pasikels,nepasirodys gerai,ankšta bus.
Jei auto tvarkingas, taršos mokestis sumokėtas pagal tikrą faktą - nematau ko bijot.
neatrodys okupantais
Ir vel pinigai i bala, na ismes dyzeliukas dumu kamuoli ir ka? Jei jis euro 3 arba euro 2 jam tai leidziama. O nera prietaiso kuris matuotu politiku kvailuma? Manau cia butu aktualiau
Jie viską daro,kad mus išbauduotų ir vargšas žmogelis imtų paskolą ir pirktų tą gaidišką elektrinį,kurio net nėra kur pakrauti normaliai..o pvz prie daugiabučio iš rozetės ir prailgintuvo 50metrų krauti? Atsibuskit,debilai,priimdami įstatymus ir baudas,duokit uždirbti,sutvarkykite infrastruktūrą pirmiausia,o paskui jau tikrinkit..
@Steponas ai dar,pristatė visuose keliuose bl vidutinio greičio matuoklių,ženklas 90,bet visi taip bijo baudų,kad važiuoja 72km/h..nei lenkti nes ištisinė,nei iš paskos važiuoti..tik baigiasi tas ruožas-naujas prasideda,tiks vaizdas važiuodamas dabar turi žiūrėti į ženklus ,o ne į kelią..
Tai kaip perkame automobili už tarša sumokama ir gan nemažai tai dar mažai mokama pasirodo?
Paziūrėkit kokiose salyse įrengti matuokliai ? Šveicarijoj,Danijoj,Vokietijoj ir t.t Koks ten šalies zmonių uzdarbis,be abejo jie nusipirks gerą transporto priemonę ir gyvens pagarbiai.Ką mūsų Lietuvos tautos zmonės gali nusipirkt su tokiom algom ,ogi prisisukt prie pagalio dviracio ratą ir stumt,apie kokį jūs taršos mokestį dar kalbat ? Pradedat ne nuo to galo,Pirma kelkit algas kad zmogus galėtu kazką padoraus nusipirkt,o paskui tik apmokestinkit ....
Čia tik žurnalistinė psichozė ir žmonių kvailinimas ! Užsakomieji straipsniai ir politikų tikro veido parodymas ! Tegul matuoja nors ir ant kiekvieno gatvės kampo :))) Jeigu TDI techniškai tvarkingas ir atitinka Euro 6 reikalavimus, tai ir spjaunu aš ant šitų jūsų visų atsibodusių aistalų !!!
Į viršų