Rašyti komentarą...
Ne lyberalas, bet uz zalias rodykles, nes pats vairuoju. As pries bet kokius narkotikų kiekius.
Pagaliau gal atsibus vairuotojai Kuršėnuose dar gražiau pastatė iki parduotuve kas dvidešimt metru prikabinu šviesoforų ir kas idomu jie veikia kaip nori ir kada nori gali laukti ne viena minute stebuklu šalis
is vis padeje ant zmoniu daro ka nori is dalies pilieciai patis kalti kad taip yra
Isvis neaisku is kur ten tie proto bokstai atsiranda kas nesidaro viskas žmoniu nepatogumui
@Ddd Pritariu. Is kur ir kaip jie atsiranda
kai ismoksite vairuoti, tada ir rodykles uzdesime.
Gyventojai turi buti informuojami is anksto ir vykdoma daugumos valia
Utena. Jei naujas sviesoforas, stovi ir lauki begale laiko.
Kokie debilai ten dirba?Tikriausia vien giminės,nes nėra jokios kopetencijos tam darbe.Medžiai griūva užmuša žmones,tiltai netvarkomi nuo sovietų laikų.Jie tik žiūri kaip europinius pinigus sau kišenes prisikišti.
Kaune kas keisciausia kai ryte 5 valanda dega raudonas sfiesoforas ir turi laukti kad pasukt i desine. Tai Partizanu sankryza kurioje nesamoniu nesamones, o jei zalias uzsidega tai veikia jis 5 sekundes ir tuo tarpu turi spet ne tik pravaziuot bet ir praleist dar pesciuosius. Kas dirba tose keliu direkcijose kad bukumo laipsnis vis dideja????
Pykti reiktu del to, kad pilna ziopliu ir mieganciu kurie vazineja. Uzsidega zalias sviesoforo signalas o pajuda tik po minutes ir vezlio greiciu, vieni nosi krapsto, kiti ilinde i telefona, trecios lupas dazosi ar iesko kazko rankunej. Stai tokiu vairuotoju deka ir sisidaro spustys, jau nekalbant kai sninga ar lyja tamsios paros metu, tada pasimato kas aklas ir kas idiotas ir dar aklas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų