Rašyti komentarą...
Norėdami mažinti taršą kodėl niekas miestuos malkinių/anglinių pečių neuždraudžia. Žmonių koncentracija didelė, o kvėpuoti neįmanoma. Tuos pinigus kur remdami turtuolius elektromobilį įsigytų, geriau didintų kompensaciją katilo keitimui. Dabar dujos atvestos, senukai neturi lėšų katilo keitimui.
Gentvilas tenuperka nauja man
Pinigų tai
Turi
Aš važiavau ir vaziuosiu dirželiu jei
Nori Gentvilas tenuperka
Nauja
Elektromobili
Reikia pradėti nuo seimo,tegu keičia pirmieji,rodo pavyzdį,o kam kaimiečiui elektromobilis,jei per metus tik kokį tūkstantį km nuvažiuoja?
Nu nesuvokiu aš tokio sprendimo duoti iki 5000 eur el auto pirkti. Paskaičiuokime, eilinis lietuvos pilietis gyvenantis kaime ar mažame miestelyje važinėja 10-15 metų senumo automobiliu, kurio kaina apie 2500 eur, nes paprasčiausiai žmogus neturi už ką nusipirkti geresnio automobilio. Dabar valstybė žada kompensuoti 5000 eur, tai kur tam piliečiau gauti dar papildomai 27500 eur tam automobiliui ??? Lizingu pirktis automobilį šiuo sudėtingu laikotarpiu kai verslai uždaromi arba bankrutuoja, neapsimoka. Nes nežinai turėsi darbą ar nebeturėsi, taigi ir mokėti nebus iš ko LIZINGUI. Tai kam durninti mažai uždirbančius žmones ir remti TURTUOLIUS kurie ir taip gali pasikeisti savo automobilius į elektrinius be jokių valstybinių paramų. Bet turtingieji neperka elektromobilių ir važineja galingais dyzeliukais ar benzininiais , kurie tikrai daug patogesni aptarnavimo prasme ir degalų papildymo prasme , nei elektromobiliai. Taigi, jeigu kas ir gaus tą pramą tai tik tie kuriems jos tikrai nereik perkant nauja ELEKTROAUTO. Va tep būn.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų