Rašyti komentarą...
Sveiki, kaip gydytojas ėmiau paskolą iš Quick Credits Inc. Jie yra patikimi paskolų davėjai ir suteikia paskolas už mažą 2% palūkanų normą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su jais el. paštu: quick_credits@hotmail. com
Turbūt tokio aferistu svogriu klano ,kaip Ignitis ,Lietuvoje nėra.del to ,kad veikė ir veikia su valdžios pagalba
Visa Lietuva prisidėjo prie elektros energetikos vystymo, o dabar pelnosi maža grupelė perpardavinėtojų.
Manau ta partija laimėtų rinkimus, kuri grąžintų vartotojus valstybės garantinį tiekimą, nes pinigai liktų valstybei, o ne perpardavinėtojams. Ši afera nepalyginamai didesnė, nei čekučių savivaldybėse.
@Buvęs energetikas Pritariu 300 procentu
Piderastai užvaldė šalį !!!
Kaiminystėje gyvena asocialūs žmonės,kurie už elektrą nemoka kokį "100" metų liaudiškai sakant. Ir nieko. Aplinkiniai pyksta-jie susimoka, o minėtiems-nereikia. Pinigų neturi? Gal ir gyvena iš pašalpų, bet kas kelintą dieną atvažiuoja alkoholio tiekėjas...reiškia yra kaip susimokėti.
Per tuos "100" metų kelis kart buvo atvažiavęs inspektorius iš eso nukirpo laidą ir tiek žinių, visas atjungimas. O tie nuskriaustieji sugeba vėl pasijungti. Pasaka be galo...
Gal gerai,kad sugriežtino apmokėjimą, nes dėl tokių sąskaitų neapmokėtų ir tinklai brangindavo elektrą anksčiau. Ir jiems nurašydavo į mokesčių mokėtojų sąskaitą. Taip ir neišreikalaudavo. Nebuvo tokio istatymo išreikalauti.
Nepavydetina situacija, nors is tikruju Igniciui vienodai rodo: man ju darbuotoja pareiske, jog israsyti saskaita laiku ir tinkamai yra ne ju darbas. Kazkaip taip, dabar del netinkamai ir ne laiku pateiktos saskaitos apkrausim teisma.
Ale nemažai išnaudota,jei 107eur per mėn
Gal išmokt pataupyti
Pilietis gyvendamas savo valstybėje ir gaudamas tos valstybės nustatytas legalias pajamas turi rinktis ar valgyti ar mokėti už elektrą tai reiškia kad valstybėje kažkas ne taip. Tai gal padarykit elektros kaina pagal žmogaus pajamas. Kas gauna minimalias moka 1 centa, kas gauna meksimalias kaip valstybinių įmonių vadovai kai kurie 18000 moka 5 e už kilovatvalandę. O jeigu rimtai elektra negali tiek kainuoti juk ji gaminama nuolat ir pastoviai jos perteklius, tik spekuliantai tvarkosi kaip nori nes jiems tas leista daryti.
@Jeigu Čia gi komunisto G.Nausedos ,, gerovės valstybė,,
Tam ir statomi išmanieji skaitikliai,kad matytų kiek išnaudota.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų