Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sugrobė investicinius čekius, pristeigę visokių uabų. Dabar vartosi, kaip inkstai taukuose. Apgavo žmones. Atseit, visiems daliname kiek kam priklauso. O paskui viskas aišku. Kas valdžioje, to ir viršus. Mano investiciniai irgi sudegė, kažkaip prapuolė. Dėl to jie ir tokie turtingi, nes sugebėjo apmauti mus, kurie neturėjo stogo virš galvos. Atminkit, lazda turi du galus. Jei ką nuskriaudėt, turėsit atsakyti arba turės atsakyti jūsų vaikai ir vaikaičiai iki 4 kartos. Tai taip.
TURTINGAS,bet AR TEISINGAS?
TURTINGAS,bet AR TEISINGAS?
NAUMOVICIAU,kodel jus nusavinot musu turetas INVESTICINIU AKCINIU BENDROVIU:Teviskes Inbustas""Vilniaus Invalda","Brolija","Energolita"AKCIJAS?Kur ejau,ko neklausiau,visi apsimeta "durneliais".DABAR TURINGAS,bet kieno tie turtai?
kuo daugiau turtingu zmoniu tuo geriau saaunuoliai taip ir toliau
Numaviciau,o vidurineje mokykloje buvau siaip sau...
Nacionalizuoti gali...
Tikrai įdomi informacija.Gal kuris iš tų verslininkų milijonierių pretenduos į prezidentus? Liaudis mėgsta milijonierius.Įdomu,kas turtingiausias iš esamų ar buvusių politikų? Kalbama,kad nepralenkiamas būtų socialdemokratų patriarchas,turintis keliolika patikimų statytinių direktorių firmose. Ar tiesa?
tai gal pametetum man lituku nuolatiniam bilietui... sako, dar brangs, jau ir taip brangus...
Naumoviciau, bet ar tu laimingiausias???? Labai abejoju.
mane pamirsot paminet, nu negrazu gi
Taip taip... Matyt, pagal kostiumų kainas nustatėte kas yra turtingesnis už kitus. Nes jokių pagrįstų skaičių neturite.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų