Rašyti komentarą...
Ką be pasakyti,matyt turi gerą R...tą kad grįžo tipo. Tęsis metų metus...temps kol Landsbergis į apili išvyks. su savo paslaptimis..
Toks grazus vyras tiek prisivire koses, ot kaip susigadino gyvenima...LOL
Kam ta stepukonį na jis vištų nevogė už ka dabar juokaujete, kad milijona ar du tai kas čia tokio ŠIMONYTĖS GAUJE NETIEK NUPYZDINO IR PIŠ.
Lietuvos Nepriklausomybė prasidėjo nuo panašios istorijos. Landsberginiai, persikėlę iš kaimų jų protėvių žemės sklypus į Vilniaus centrą, dabar siunčia tų Vilniaus centro sklypų savininkus lenkus į miškus. Kaip galvojate, ar gins Lenkija landberginių valdžią Lietuvoje? (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)
jam duoti galimybę atsilošti ir jį paleisti. Pensijų fondas dar nevisai išvogtas, todėl jis paims keletą milijonų ir išloš. O jei ne, jis taps politiniu kaliniu ir ieškos pagalbos pas "Dėdulę".
Bapkes padėtos sodinkit metam grys ir vistiek turės ką pavogė
Atsėdės savo ir būs laisvas. Viena diena gaunas 2 milijonai.
Nesant paveldėtojų, mirus indėlininkui, pinigus pasisavina bankai, nemokėdami jokių pajamų mokesčių... O sumos kartais tai gerokai viršija dešimtis milijonų...
2 savaitem..klounai 48 limonus nukniso ir ne 3 menesiam... Kandrota uz menkniekius musa o sitam dar kilimus raudonus isvynios

Skaitomiausios naujienos
Į viršų