Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Planuoti gali ir po milijoną vienam žmogui.Juk svarbiausia norėti ir pinigų turėti.Kas gali paneigti.Bet kuo galva tuštesne,tuo vestuvėmis stengiamasi ar tai užpildyti,ar tai uždengti.
Anksčiau pirkdavo dovanas nes daug ko nenusipirksi be blato. Dabar tik pinigų turėk ir pirk ką nori.
Košmaras tie planuotojai, kaip vadinu marsalkos. Į zaksa keturiese, po to į kavinę ir namo. O paskui susiplanuociau už sutaupytus pinigus ir pusciau į kokį Bali. Ten pailseciau kaip žmogus.
"vestuviu planuotoja "ir toliau neskaiciau. Buvau vestuvese, kurios man kaip sveciui, kainavo kosmosa, buvo neidomios, girti sveciai miegojo kaip malkos, neziurint kas salia guli. Alkoholio negeriu, vartoju vaistus.Tinkamai nepasirupinta sveciu. Finale "bendra uosviene "ispasakojo kas kiek i vokeli idejo. Aciu Dievui, kad ji jau buvus uosviene
Į bažnyčią ir į zaksa su dviem liudininkais nuejei ir visos vestuves
kitą karta pakvietimuose nurodoma konkreti suma kiek dėti į vokelį. iki 1000 eu. tada verta pamastyti, ar tave kviečia, kad esi draugas (-ė), ar tik kad padengti išlaidas. ir ar verta apskritai eiti į tokias vestuves
Ar butai brangs?
@O Sake nepigs.
Niekada negalima į vestuves eiti su vokeliu geriausia nupirkti kokia nors dovana nes pinigai gali sugadinti gyvenimą ir greit gali būti skirybos jau nuo senoves ne piniguose laimė svečiai ateina švęsti kartu jaunųjų vestuvių ir linksmai palydėti į naują gyvenimą o pinigai visokie yra kitas gali iš pavydo duoti kad tik nesugyventu pora jaunieji neturi nurodyti sumos nes per vestuves negalima dovanoti pinigų.
@Bureja Gal teko ką nors girdėti apie skyrybos ženklus?Bemokslė išpylė tiradą.
@Bureja Kokias nesąmones jūs čia paistot.Kokios dovanos? Ir ką gero galima nupirkti už 100 eurų? Atsibuskit ir apsidairykite, kokiam laikmety gyvenat. Prisiskaitę internete, visi dabar gali būti "būrėjais".
@Vaidilutė 100 svečių, po 100 eu jau ne tik vestuvės atsipirks, bet ir kelionei į turkiją liks
@ne taip ir mažai Tik muzikantams užteks
@Bureja krištolinis servizas ar paklodžių rinkinys - pats tas :)))
Skyrybos atsieina brangiau
Ankščiau dovanomis,nes jaunai šeimai visko reikės tolesnem gyvenime.o dabar vien pinigais.Keičiasi laikai ir papročiai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų