Su senienomis Kaunas atsisveikina originaliai – miestiečius stebina vaizdai

Troleibusų parką atnaujinantis Kaunas nusprendė su senomis transporto priemonėmis atsisveikinti taip, kad pastebėtų kiekvienas. Pastarosiomis savaitėmis antrojo pagal dydį Lietuvos miesto gatvėmis pradėjo riedėti meno kūriniais paversti seni troleibusai.

9

Kaip tv3.lt paaiškino bendrovės „Kauno autobusai“ atstovė Ramunė Tarandė, seni, įvairiai išmarginti miesto troleibusai yra dalis savivaldybės inicijuotos mobilios gatvės meno parodos.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaunas atsisveikina su senais troleibusais: paverčia juos meno kūriniais

„Praėjusių metu spalį „Kauno autobusai“ paskelbė apie didžiausią įmonės istorijoje naujų troleibusų pirkimą – buvo įsigyti 85 nauji troleibusai. Jie 2019-ųjų pabaigoje išvažiuos į Kauno gatves ir į užtarnautą poilsį išleis beveik 25-erius metus gatvėmis riedėjusias „Škodas“.

Bet prieš paskutinį atsisveikinimą, senosios „Škodos“ virsta meno kūriniais ir tampa Kauno miesto savivaldybės inicijuotos mobilios gatvės meno parodos „Atia, senienos, labas naujienos!“ dalimi. Parodos eksponatus kauniečiai ir miesto svečiai gali pamatyti kasdien, važinėjančius Kauno gatvėmis“, – sakė R.Tarandė.

Anot įmonės atstovės, šiuo metu parodą jau sudaro per 20 eksponatų – troleibusų ir kiekvieną savaitę kolekciją papildo 2 – 3 nauji meno kūriniai. Troleibusus spalvingam gyvenimui prikelia įvairūs menininkai iš visos Lietuvos.

Nuotraukomis, kuriose užfiksuoti taip atrodantys autobusai, dalijamasi feisbuke.

Dėmesį prikaustančius Kauno troleibusus kviečiame pažiūrėti nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų