REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šių metų spalio mėnesio 22-23 dienomis, Lenkijoje, Poznanėje vykusioje tarptautinėje startuojančiųjų verslų mugėje DemoCamp, lietuvių projektai užėmė antrąją ir trečiąją vietas.

REKLAMA
REKLAMA

Iš Lietuvos dalyvavo keturios įmonės su savo kuriamais projektais. Projektas mokinukai.lt užėmė antrąją vietą, o lietuvių kuriamas akademinis socialinis tinklas ututi.com užėmė trečiąją vietą.

REKLAMA

„Dalyavimas DemoCamp  - tai visų pirma prestižo klausimas. Tokio tipo renginyje tiek potencialių investuotojų, patyrusių verslininkų ir kolegų, kiek nesusirenka niekur kitur  regione. Lietuvoje vis dar trūksta profesionalių investuotojų, todėl Lenkija artimiausia erdvė prisistatyti jiems. Taip pat labai svarbu pabūti tokioje erdvėje, nes pamatai, ką daro kiti, kokios tendencijos, tai verčia pasitempti“, - teigė Akademinio socialinio tinklo ututi.com vadovas Jaroslavas Šatkevič.

DemoCamp - tai tarptautinė startuojančiųjų verslų mugė (angl. startup), kuri vyko jau trečiąjį kartą. Renginys skirtas jaunų, bet labai ambicingų verslų savininkams  pasidalinti savo kuriamų projektų patirtimi su kolegomis, bei pritraukti investuotojus. Mugėje dalyvavo apie 400 dalyvių iš Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, Suomijos, Prancūzijos bei Vokietijos, prisistatė 29 projektai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų