Stambių įmonių turtas Lietuvoje bus draudžiamas ir nuo žemės drebėjimo

Ne gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė „Compensa“ praneša, kad pradėjo teikti paslaugas, skirtas vidutiniam ir stambiam verslui. Nuo šiol ji draus įvairų įmonių turtą: pastatus, įrengimus, kompiuterinę techniką, atsargas ir kitą nuosavybę.

„Panašią paslaugą iki šiol teikėme tik mažoms ir vidutinėms įmonėms. Gana greitai pastebėjome, kad galimybe apsidrausti domisi vis daugiau stambių bendrovių, todėl nutarėme savo paslaugas pasiūlyti ir joms“, – sakė „Compensa“ Lietuvos filialo vadovas Ignas Panka.

Anot jo, draudimo paslauga stambiam ir vidutiniam verslui yra sukurta remiantis geriausia rinkos patirtimi ir ją pasirinkę subjektai gaus ištisą draudimo rinkinį, kuriame yra ir draudimas nuo žemės drebėjimo. Jis įtrauktas į standartinį pasiūlymą, todėl papildomai nekainuoja.

„Priklausymas didelei draudimo kompanijų grupei („Vienna Insurance Group“) suteikia daug privalumų. Mes galime nuolatos iš Vakaruose dirbančių savo kolegų semtis naujausių žinių ir patirties, kurias pritaikome Lietuvos rinkoje. Čia esame dar neseniai, todėl turime daug vietos tobulėjimui ir augimui“, – pasakojo I. Panka.

Jo teigimu, planuojama, kad ateityje „Compensa“ aktyviai plės įmonėms skirtų draudimo paslaugų spektrą. Artimiausiu metu ji pasiūlys galimybę apsidrausti nuo veiklos nutraukimo ar subrangovų padarytų nuostolių. Be to, verslo klientai galės apdrausti ir bendrovių elektroninę įrangą ar tiesiog įsigyti bendrosios civilinės atsakomybės draudimo polisą.

REKLAMA

Tuo tarpu bendrovės „Compensa“ žalų skyriaus vadovas Tomaš Stankevič tikina, jog įmonių turto draudimas yra įprastas Vakaruose. Pasak specialisto, jis ypač aktualus toms bendrovėms, kurios neturi didelių finansinių atsargų ir netikėta žala galėtų ženkliai sutrikdyti įmonės veiklą.

„Derėtų prisiminti, kad įmonė, draudžianti savo turtą, iš tikrųjų draudžia ne konkretų fizinį objektą, o savo finansinį stabilumą ir ateities perspektyvas. Žinoma, jei nieko blogo nenutinka, visi būna linkę sakyti, kad draudimo nereikėjo ir pinigai buvo išleisti veltui, tačiau susidūrus su realiomis ir netikėtomis problemomis įmonių vadovai supranta, ko vertas draudimas ir jo suteikiamos garantijos“, – aiškino „Compensa“ draudimo ekspertas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų