Specialistas patarė, kaip išmaniai apsaugoti savo namus nuo vagių

Daugelis žmonių vis dažniau savo namų apsaugą patiki išmanioms belaidėms apsaugos sistemoms.

Tokia apsaugos sistema turi ne tik vandens nuotekio ir stiklo dūžio daviklius, lauko ir vidaus garso daviklius, bet ir dviejų rūšių gaisro daviklius. Yra galimybė netgi matuoti CO kiekį bei užfiksuoti kylantį gaisrą jam dar nė neįsiplieskus. 

Laidai „5 žvaigždučių būstas“ išmanios belaidės apsaugos sistemos sargas.eu pardavimų vadovas Gediminas Žakevičius papasakojo, kokios naujausios technologijos diegiamos žmonių namuose.

„Daug kas jau stengiasi vengti laidinių signalizacijų, yra tam tikri davikliai, kurie suveikia neįjungus signalizacijos namuose. Pavyzdys yra vandens nuotekio davikliai. Juos galime laikyti ten, kur yra vamzdžiai kažkokie ar laikyti vonioje. Įvykus potvyniui iškart suveiktų signalizacija, į tai sureaguotų saugos įmonė ar ateitų jums į telefoną įspėjimas“, – teigė G. Žakevičius.

Nuo ilgapirščių gerai apsaugo stiklo dūžio davikliai, kurie suveikia stiklo dūžio metu pagal tam tikrą garso algoritmą ir duoda pranešimą apsaugos kompanijoms.

Belaidę apsaugos sistemą galima valdyti ne tik klaviatūra, bet ir pulteliu ar telefonu. 

Daugiau apie visas galimas saugumo funkcijas žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
V
Virtualus
2019-12-24 18:37:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visu pirma jokiu tiksliu ziniu niekam apie save feisbuke. Jokiu ziniu isvis. Feisbukas virtuali realybe tai ir kurk save ten viertualu koki nori o ne koksesi istikro katuri is tikro kaplanuoji is tikro. Girkiskiek nori ko net neturi pasirink koki nori net vertybiu modeli nebutinai atitinkanciu ka galvoji is tikro. Tai tik feisbukas irvagys is ten taves nesuras
Atsakyti
0

E
Elektronikos inžinierius
2019-12-25 23:33:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nevadinkite jutiklių davikliais. Čia netinkamas vertimas iš rusų kalbos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų