Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tai kuo maziau seneliai gaus tuo prasciau gydysis,valgys,ir dziaugsis ,kad mokescius isimoka ……..Tuo greiciau ismirs ,issispres visos problemos …..tai cia visu Lietuvos valdanciuju tikslas
VISAS PENSIJAS REIKIA KELTI IR VISIEMS,NE TIK KAI KURIEMS..IŠRINKTIESIEMS..KAS ČIA PRT TVARKA VALDŽIOS..JUK VALGYT IR GYVENT NORI VISI SENJORAI..
Cela peticiją surašė, procentų ,skaičius pripaiše, nieko suprasti neįmanomą!!!!!!!!!!
Mokesčius mažinkit
@Laba diena Tai kad iveda naujus mokescius
Pries rinkiminis triukas,po to vel atkis vidurini pirsta
Kada priešlaikiniai pencininkai pabaigs remti valstybę . Jau yra virš 20 metų atidavusių skolą . Buvę bedarbiai jau daugiau susirenka pinigų , nei mes turėdami 38 m stažą
@Aš Ir aš nesuprantu, kam jiems reikalingas stažas......kas atidirbo 40m ir 10m. Beveik vienodą pensiją!!!!!!!
@Aš Na,jei dirbote valytoja,tai ir nenorėčiau,kad ir 38m stažo turėdam jūs oriai gyvensite iš pensijos,nes tie kas mokėsi ir dirbo ir dirbdami keli klasifikacijos,jų ir pensijos geros, o yra ir tokių žmonių,kad ir 70m yra,bet jie net negalvoja apie pensijas,ir stažas 40+m ,bet jie dirba ir pensijos negaudami,tai kad kiek mokesčių per tuos 38m stažo buva sumokėta,tokia ir pensija. O kas liečia neįgaliuosius žmones,tai nenorėčiau jų kailyje gyvent,nes jų pinigai mažiausi yra, ir bedarbiai,jie nėra bedarbiai,jie už pašalpas atidirbti viešuose darbuose.
Tai , o tie kurie turi 55% neįgalumą , tiems nieko ?
Ar visiems neįgaliesiems didės neįgalumo išmokos.
Ne vienas siūlė mažinti iki 121,reiktu iki 91,padauginkit iš 50(rinkėjai nuspręstų kas nevertas) kas mėn,galima įmanoma ligoninės skyrių(panaikinta)atidaryt.ir t.t.Kas balsuos už tautos genocicininkus,kaulus numetus,mėsa atėmus.
Kiek zmonės iškelia mūsų valdzios ir įstatymų blogybių,jiems kaip vanduo nuo žąsies...Visiškai nekreipia dėmesio,jei nori kažką laimėt,bylinėkis ištisai,o ten tik rankutėm trina,papildomos pajamos.Jauciuosi kaip pelėnas,įkalintas rate.Pris 35m. net nesusapnavęs būciau.Egzistensija,gyvenimo regresas,kalnai nekokybiškų vienadienių prekių,geresnės neįkandamos.Invalidumo ir valdininko pajamos skiriasi 12 kartų.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų