Smulkaus verslo sėkmė pasiekiama tik sunkiu darbu ir išmanumu

 Sėkmingas verslas turi augti, tačiau kiekviename etape įmonės susiduria su skirtingais iššūkiais. Tiekiant paslaugas, didelė dalis smulkių įmonių susiduria su konkurencingumo problema. Negalėdamos konkuruoti kainų ir paslaugų mąstais, smulkios įmonės traukia klientus nestandartiniais sprendimais, lankstumu ir kokybe.

Paklaustas kaip pavyksta varžytis su didžiaisiais ryšio ir teleomunikacijų tiekėjais, „Visur“ vadovas Šarūnas Tamašauskas atsako, jog svarbiausia daryti kitaip - duoti klientui daugiau ir geriau.

„Esame nedidelė bendrovė, negalime lygintis mąstais su didžiosiomis telekomunikacijų įmonėmis, todėl turime dirbti kitaip nei didieji ir siūlyti kitokius sprendimus. Tai dažniausiai reiškia keturių ar penkių sprendimų apjungimą, kad gautume rezultatą“, - prisistato Š. Tamašauskas.

Pridėtinė vertė klientui

„Svarbiausia yra siūlyti ne paslaugą ar prekę, o sprendimą. Mes sprendžiame problemas, tai ir yra fundamentali verslo užduotis. Visi gali nusipirkti laidą, dauguma net moka jį prijungti prie kompiuterio ar kitos įrangos. Tačiau nepagalvojama kur geriausia jį pravesti, koks laidas tinkamiausias ir kokią įrangą reikia prie jo derinti norimam rezultatui. Vien techininių parametrų nepakanka. Čia ateiname mes su savo ekspertinėmis žiniomis. Galime atsakyti kokia įranga geriausia, kiek, ko ir kur reikės. Kiek kainuos plėtra ir tolimesni sprendimai, kokia įranga geriausiai tarnaus po dešimties metų. Tokie dalykai kuria labai didelę pridėtinę vertę“. Lygiagrečiai eina ir kokybė - „Mes neturime prabangos klaidų taisymui, todėl svarbu viską atlikti maksimaliai gerai pagal kliento poreikius“, - teigė Š. Tamašauskas. Svarbiausia – žiūrėti kūrybiškai

REKLAMA

Kūribingumas taip pat labai svarbu. Į tai susiverda gebėjimas tiekti nestandartinius sprendimus. „Tarkime yra mobilusis internetas kompiuteryje. Kaip ir paprasta paslauga, kurią tiekia beveik visi didieji operatoriai ir tai daro pigiai. Tačiau mano sodyboje standartinis sprendimas neveikia. Visi žemėlapiai rodo, kad turi veikti, tačiau kompiuterį tenka laikyti palubėje. Mes sukūrėme sprendimą su nuotoline antena, kurią galima pastatyti palubėje ir ji rado savo klientą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų