Rašyti komentarą...
slykstus py de ras
Isvis, koks gali buti pvm butinom maisto prekem. Cia protu nesuvokiama, dauk valstybiu naudoja 0pvm ir klesti tai yra zymiai geriau gyvena. Gal uzteks denktis koruna ir karu.
Jau nuo tokių aukšto rango "specialistų" pasisakymų, samprotavimų darosi bloga. Gal bankininkas galėjo pavardyti šalis, kuriose prekėms ir kt taikomas 21 proc.PVM. tokio dydžio tik turbūt Lietuvoj, palūkanos irgi didžiausios ir vistiek jie nesąmones suokia. Visos šalys kažkaip tvarkosi tik pas mus avinų banda (ekspertai!) mekena tą pačią dainelę, jad nieko negalima keisti. Tai velniam jie reikalingi tokie "ekonomistai", "ekspertai" ???
svarbu musu valdžia padare pvm lengvata kavinėms, spa, viešbučiams, restoranams, teatrams, filmas, operaoms,,,bet maistui jokiais būdais...? Kažko nesupratau? Ar su galva valdziai gerai viskas elitui nuolaidas darant?...lenkai sumažinto ir maistui ir kurui ir matau kaip pinigų "neturi" biudžete...statys atominę, keliai naujausių, karines technikos perka ir t.t
Taip mūsų mylimos avytės jums vilkas pilkas apie saugumą papasakos . Straipsnis, apgailėtini makaronai naivuoliams ant ausuy
Žinoma, bet kažkaip gaunasi, kad PVM didinimas visada pasiteisinanti priemonė ir "kaip kam" kainos ir pelnai šauna į kosmosą. O mums irgi: kišenėse daugėja "skersvėjų".
prancuzijoj milijonai isejo vakar i gatves del pensiinio amziaus didinimo, ir nera parasyta ne vienam portale, bijo siuksles
@wera Respublika apie tai rašo
tas padaras dar uz lemene naglesnis , meluoja sukcius vagis issijuoses
Kažkodėl vakaruose pasiteisinanti priemonė, o pas mus - ne. Tai ką, jie durnesni? Atsikvošėkite kol nevėlu, nes tokios "brangios" tėvynės gali ir nelikti.
Lietuvos Bankas yra PARAZITUOJANTI įstaiga, uz VISU Lietuvos zmoniu turto nuoma, gaunanti pinigus ir tuos pinigus nusavinanti. Uz žvėriškus atlyginimus. Šita alkoholiku ir sukciu kontora išvaikyti reikia.
@Trumpai visi bankai yra parazituojantys, sakyciau.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų