Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kokio ploto tas butas, jeigu per mėnesį sunaudota 2540 kw. Gal čia viso daugiabučio sąskaita. Arba deklaruota už ne vieną mėnesį. Kam skleist tokias nesąmones.
Tokių sąskaitų galima prirašyti ir pateikti ne tik 600, bet ir 1600 eur. Kokiam butui išrašoma nurodant tik Kwh? Visi pateikia ir šildymo plotą kv.m. Nebesugalvojat didesnių sensacijų? Kaip Jus tos žurnalistikos moko? VBS (viena bobutė sakė) agentūra!
Tai manau kad šildymas neturėtų kainuoti daugiau kaip 10% minimalios algos. O čia stebuklų šalis net šildantis malkomis per mėnesį gaunasi apie 300 plius dar dirbi peckuriu ir malkų nešiotoju.
Renovacija nesumažino kainos, 130 tik šiluma +60 renovacija. Tai kur čia nauda. Taupome, gyvename su +19, šildymo sistema turi reguliatorius, bet kainos iš debesies
@Ona As tai orlaides uzklijavau. pleveles prie balkono paealinines, orlaidese. balkono dali kur vyruai su popierium uzklijavau. valkono stikla su germetiku. langa irgi gerai butu su germetiku is abieju pusiu. ir silciau tapo. ir renovacija nelabai ir reikalinga. Dar is vidaus galima kokius nors siltus tapetus uzklijuot arba dvigubus trigubus, kampuose nepagailet, kur is lauko nes is ten rodo termovizorius, saltis eina. ir toki apgreida as padariau mazdaug uz 10‐20 euru. Kaime irgi su germetiku visas skylutes prie stiklo uztepiau. ir paskui giminaite sako, kad tiesiog musu namas siltas, o kitas saltas. o ta silta nama galima bet koki padaryt, daugiausiai tai nuo langu priklauso, kad ten butu gerai jie apsiltinti, su germetiku uzklijuota kur stiklas jungiasu su ne stiklu.
Štai ta laisvoji Lietuva,kad mūsų vyriausybe nesugeba valdyti savo šalimi,kainomis.Jokios kontrolės,kas ką nori ta daro.Reikia maidano.Tokuo kad žemė debetu Lietuvoje.
@Tadas Tamstai reikia skubiai į rytus deportuotis, ten kontrolė didelė, didelė o kainos mažos, mažos.
Na taip,aš gavau sąskaitą su KOMPENSACIJA 112 eurų,kai anksčiau mažiau palankiu skaičiavimu niekad daugiau 90 eurų nemokėdavu,dabar ,kai paskaičiavo palankiau,tai ir pridėjo,o dar pensija,šį mėnesį 25 eurais pasidės,tai teks kokį 120 eurų mokėti
Naudoju boileri, + kondiske pasildau viskas elektra max 500-600kwh visiskai netaupant, o cia 2.500 neisivaizduoju kaaip
@Falestraipsnis Yra politinio atspalvio straipsnis, juk rinkimai kovą savivaldos. Miglė juk sąskaitą pateikė t.y. miglota tiesa o tiksliau MELAS.
2500kw, cia radiatoriai elektriniai ir sildo ka, lauko aikstele ? Tokio kiekio neimanoma prinaudot paprqstam vartotojuj
Reikia uzdirbti 3tūkst.kad moketi tokius mokescius,čia visiška nesąmonė.Štai,jums ir laisve,laisvė ubagijoje.
Svarbiausia slava Ukraine o nesukit galvu su savo skurdu Pas mus geroves salis ir kasdien vis geriau tik neaisku kokiai daliai si gerove vis dideja
@O Tikrai patiko,šiandien Maximoje skaitau:šioje kasoje jus aptarnaus Ukrainos pilietis(ė).........Slava Ukrainie,tai ir nesupratau prie ko ta slava

Skaitomiausios naujienos




Į viršų