SGD terminalo dujotakis kainuos 138 mln. litų

AB „Klaipėdos nafta“, įgyvendinanti suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektą, paskelbė dujotiekio iš būsimojo SGD laivo į Lietuvos gamtinių dujų tiekimo sistemą projektavimo ir statybos darbų tarptautinio pirkimo laimėtoją - AB "Kauno dujotiekio statyba" ir UAB "Šiaulių dujotiekio statyba" konsorciumą.

"Klaipėdos naftos" vykdomame tarptautiniame dujotiekio statybos rangovo pirkimo konkurse iki gruodžio 20 d. buvo gauti 2 galutiniai pasiūlymai. Pirkimo konkurso dalyviai buvo vertinami pagal mažiausios kainos kriterijų. Šio konkurso nugalėtoju paskelbtas AB "Kauno dujotiekio statyba" ir UAB "Šiaulių dujotiekio statyba" konsorciumas, kuris dujotiekio ir dujų matavimo stoties projektavimo bei statybos visus darbus savo pasiūlyme įsipareigojo atlikti už 137 mln. 999 tūkst. 391 litą (be PVM).

Konkursą laimėjęs rangovas per 24 mėnesius turės suprojektuoti ir nutiesti beveik 20 km ilgio jungiamąjį dujotiekį nuo SGD terminalo krantinės iki "Lietuvos dujų" skirstymo stoties. Taip pat turės įrengti dujų įrangą ant prieplaukos, dujų apskaitos stotį, telekomunikacijas, inžinerijos sistemas. Šis dujotiekis yra viena iš SGD terminalo projekto infrastruktūros svarbiausių sudedamųjų dalių.

Planuojama, kad SGD terminalas pradės veiklą ir dujas tieks į Lietuvos rinką 2014 m. pabaigoje. Pirmaisiais terminalo veiklos metais planuojama perpumpuoti apie 1 mlrd. kubinių metrų dujų, o jo pajėgumas ateityje galėtų siekti 2-3 mlrd. kubinių metrų per metus.


Rašyti komentarą...
m
minde
2012-12-27 17:25:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
o velnias kaip pigu.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų