Rašyti komentarą...
Neįgalumo Pensijas būtina peržiūrėti
Skaitau Jūsu komentara su kraupu,tie neigalieji 50% turintis priversti dirbti nes jie neišgyvena.
Tikiu Konservatorių valdymu 100procentų ir žinau kad jų priimti įstatymai yra gerai apmąstyti sažiningi ir akivaizdžiai matom kad Lietuvoje gyvenimas geras saugus aišku dar daug yra žioplių ir Tėvynės išdavikų kurie maišo Konservatoriam dirbti
Pusė jai ne daugiau žmonių įgalino pensijas nusipirkę savietmečiu tai buvo tą padaryti nesunku o pensijos dydis priklauso ne vien nuo darbo stažo bet ir kiek uždirba kiek mokesčių sumokėjai valstybiai o sovietiniais laikais iš atlyginimo negalėjai ne tik pragyventi bet ir praekzistuoti žmonės dirbo visi nes kurie nedirbo baudė bet kad pragyventi galėtų tai gamyklose vogė kyšius ėmė spekulevo beveik visi
Teisingiausia būtų žmonėms su negalia ne Pensijas ir išmokas skirti ir mokėti, o suteikti gydymo paslaugas ir procedūras. Jeigu yra liga duoti dirbančiam biuletenį, bet ne Pensiją iki senatvės. Čia ir yra visa neteisybė. Jeigu sergi imi biuletenį, atlieki procedūras -- bet nesuteikti tokiems ligoniams Pensijos. Jeigu gauna neįgalumą, tai pensijų sąskaita, sulaukė senatvės mažėtų senatvės Pensija. Taip nebūtų nusipirkusių neėgalumo Pensijų.
Kas visa gyvenima dirbo tiem nieko, o kas spikuliavo, talkuckese dzinsus pardavinejo tai dabar gaus ta pati kaip ir dirbusieji. Ar tik kartais seime nesedi spikualiantu vaikai ar anukai kad sitokias nesamones priimineja. Daunu seimas!
Labai šlykštu skaityti komentarus apie pinigus.Nejaugi neaišku, kad pensijos dydis priklauso nuo įmokų dydžio ir stažo.Galite turėti ir 50 metų darbo stažą, jei buvo mažas atlyginimas.Nebukit pavydus.Paprastai tyli tie, kuriems iš tikrųjų sunku.Nepatenkinti ukrainiečiais,kurie prisiglaudė Lietuvoje nuo karo.Nespjaukit į vandenį, kad netektų patiems išgerti.Ir iš kur tokia neapykantą visiems:: ar esi neįgalūs ,ar kitataučius,bėgdamas iš savo Tėvynės.Dar mes gerai gyvename.
Ir dabar sveiki žmonės susiveikia invalidumą
NEĮGALIOJI 70 % PROCENTŲ NEDARBINGA
NEĮGALIOJI 70 % PROCENTŲ NEDARBINGA
@Ona KAS SERGA IŠ TIKRŲJŲ,TAS NEGAUNA PENSIJOS,O SVEIKI GAUNA UŽ KYŠIUS PENSIJAS.KAIP IR LENGVATĄ STATYTIS AUTOMOBILIUI.PO SUNKIŲ ŠIRDIES VOŽTUVO OPERACIJŲ ŽMOGUI NEPRIKLAUSO NEI POREIKIAI,NEI AUTOMOBILIO STATYMO LENGVATA ,NORS NEĮGALUMAS 70 %,O PO SĄNARIŲ PROTEZŲ OPERACIJOS TOKIĄ LENGVATĄ GAUNA.( NORS JAU YRA KAIP IR PASVEIKĘ ).YRA IR TOKIŲ KURIE TIPO DĖL REGĖJIMO YRA " N E M A T A N T Y S ",GAUNA DĖL REGĖJIMO NEĮGALUMUS IR PRIEMOKĄ UŽ PALYDOVUS,BET KAŽKAIP SKAITO BE AKINIŲ,ŠOKA POROJE,VAIKŠTO VIENI ( NEREIKIA NEI LAZDELĖS AKLIESIEMS ),IR GAUNA VISAS LENGVATAS IR PENSIJĄ.ČIA DAUGIAUSIA LIEČIA ŠIAULIŲ APSKRITĮ ( KAIP JAU BUVO KELETAS ATVEJŲ ).TOKIE GAUNA DIDŽIULIUS PINIGUS IR ŠAIPOSI IŠ TŲ KURIE GAUNA MAŽIAU PINIGŲ, ( NES JIE NETURI SVEIKATOS PEREITI GYDANČIŲ GYDYTOJŲ KONSULTACIJŲ ),KAD GALĖTŲ SUSITVARKYTI DOKUMENTUS DIDESNĖMS IŠMOKOMS.
Taip 297 eurai pencija kur tai matyta .vaikai uzauginti dirbom nelegaliai nes fabrilai buvo naikinami
O tąip išeina trečios neįgalumo grupės žmonės nediskriminuojami valgyt nenori yra kažkokie robotai
Šiuo metu Lietuvoje geriausia gyventi šunims,katinams ir kt gyviems.
@A.A Pritariu!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų