SEB bankas suteikė dar didesnį finansavimą „Girteka Logistics" nei pernai

SEB bankas logistikos bendrovei "Girteka Logistics" suteikė 105 mln. eurų finansavimą. Gautos lėšos bus skirtos transporto parkui, kurį šiuo metu sudaro 5 tūkst. vilkikų ir 5,5 tūkst. puspriekabių, atnaujinti ir plėsti. Tai didžiausias SEB banko finansuojamas lizingo sandoris šiais metais, pranešė bankas.

"Girteka Logistics" finansų direktorius Mantas Ranonis teigia, kad vienos iš svarbiausių bendrovės investavimo sričių yra aptarnavimo kokybė, modernus transportas.

"Taigi dabartinės mūsų investicijos į naujausius sunkvežimius ir puspriekabes padės padidinti transporto parko efektyvumą, vežti dar didesnius krovinių kiekius ir mažinti aplinkos taršą. Siekiame, kad šios naujos kartos transporto priemonės padidintų saugumą keliuose, užtikrintų mūsų vairuotojų komfortą ir tolesnį įmonių grupės augimą", pranešime teigė M. Ranonis.

SEB banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Vilius Juzikis teigia, kadtransporto sektorius yra vienas jautriausių bendros ekonominės aplinkos rodiklių, galintis greitai įspėti apie artėjančius pokyčius. Todėl pastarųjų metų įmonių plėtros planai, investicijos, rekordinės lizingo sutartys gali būti vertinamos kaip teigiamo tolesnio ekonomikos augimo požymis.

REKLAMA

Praėjusiais metais SEB bankas įmonių grupei "Girteka Logistics" suteikė 95 mln. eurų finansavimą, šiemet 105 mln. eurų lizingą.

Pirmą 2018 metų pusmetį SEB banko lizingo portfelio grynoji vertė, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, padidėjo 24,5 proc. iki 714,5 mln. eurų, o vežėjų įmonės ir toliau buvo vienos iš aktyviausių sandorių šalių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų