Rašyti komentarą...
Dėjau skersą ant tų draudimų ir apribojimų. Ką daryti, jei esu tik dalinai paskiepytas, o antigeno testui eilė tokia didelė, kad tik spalio 30 galiu pasitestuoti? GP galiu gauti tik spaio pirmą :(
Daug pažįstamų nevaikščiojo ir nevaikšto į barus,restoranus,naktinius klubus ir t.t. o į didelius prek.centrus eidavo tada ,kada būdavo akcijos ar nuolaidos,taip kad " dzin" tas gp ,jeigu atlyginimo "galimybės" "nepavežė" nei ankščiau,nei dabar "neveža" gp suteiktų "galimybių..."
Užsikniskite su savo fašistiniais ausvaisais
O kam man eiti jeigu draudze byby dejiau ant seimo prastituciu
Kuo toliau ,tuo durniau.Pasai nesustabdys viruso,tik padidins jo plitimą.Reikėjo palikti kaip yra.Neišgalvot kokių pasų.Nebekiršint žmonių.Laikytis atstumo,nešioti kaukes,dezinfekuoti rankas.Neapkrauti žmonių,nereikalingais darbais.
Mažose parduotuvėse po darbo prisigrūda tiek žmonių,kad praeit negali.Kasa viena.Prie kasos eilė ilgiausia.Žmogus prie žmogaus.O dideliuose centruose judėjimas laisvesnis,gali išlaikyt atstumą.Kur logika?
@JONAS - logika viena pasiskiepyti.
Jokie apsauginiai neturi teisės tikrint mano domenų.Straipsnis buvo parašytas,tik policija gali paprašyti dokumentų,o ne visokie apsauginiai.Ne aišku kur dar panadaus duomenis nuskenavę.
Nu jau visai tie valdzios pydera su lezbietem uzkniso. Dar ir tus parsidavelius mentus prie saves prijunge katrie yra visai nužmogėje.Bijo valdžios žiurkės su žmonėm pabendrauti kad kas neiškruštų.
i tas pardes neisiu ir kai nuims sangcijas,
Maza beda neileis.Dziaukites,kad dar perkam.
Į viršų