Verslo žurnalistė, „Lietuvos ryto“ televizijos vadovo Edmundo Jakilaičio žmona Rasa Jakilaitienė tapo finansų ministrės Ingridos Šimonytės patarėja.

Žurnalistė, anksčiau niekada nedirbusi valstybės tarnyboje, portalui Balsas.lt sakė žinanti, kur eina ir ką teks veikti.

„Būsiu atsakinga už visuomenės informavimą apie ministerijos veiklą. Iki šiol nemažai darbavausi komunikacijos srityje, manau, kad sėkmingai. Mano įgyvendinta idėja – projektas „Lietuva gali“ neseniai pripažintas viena sėkmingiausių komunikacijos iniciatyvų Lietuvoje. Žurnalistika ir komunikacija yra sritys, kuriose esu jau penkiolika metų. Taigi, žinau kur einu ir ką veiksiu“, – sakė ji.

R. Jakilaitienė pridūrė nemananti, kad iš žurnalistikos pereina į kitą „barikadų“ pusę.

„Einu dirbti su ministre, kurios veiklos skaidrumas ir profesionalumas niekam nekelia jokių klausimų. Informuoti visuomenę apie sprendimus, sprendimų projektus, inicijuoti diskusijas – svarbūs ir įdomūs darbai, nereikalaujantys lipti per jokias barikadas“, – teigė ji.

Paklausta, kas  perims jos vestą laidą, naujoji valstybės tarnautoja sakė, kad „pastarasis verslumo skatinimo projektas baigėsi prieš Kalėdas, o visus likusius darbus  perima kiti žmonės“.

Kokie jos tolesni planai  – ketina po kurio laiko grįžti į žurnalistiką ar galbūt pasuks į politiką – R. Jakilaitienė neatskleidė.

REKLAMA

Paklausta, ar neįžvelgianti kokių nors nepatogumų dėl to, kad jos vyras E. Jakilaitis – vienas iš žinomiausių eterio veidų bei vienas iš vienos komercinės televizijos vadovų, naujoji I. Šimonytės patarėja sakė:

„Neįžvelgiu jokių nepatogumų. Su Edmundu turime bendrą šeimą, o ne bendrą darbą.  Sprendimus dėl darbų kiekvienas priimame asmeniškai“.

Nuo pirmadienio Finansų ministerijoje dirbanti R. Jakilaitienė pastaruoju metu Lietuvos televizijoje vedė laidą „Lietuva gali“. Ji taip pat vadovavo viešųjų ryšių bei televizijos laidų kūrimo bendrovei „Media 3“. Anksčiau R. Jakilaitienė yra vedusi verslo naujienų laidą vienoje komercinių Lietuvos televizijų,  dalyvavusi įgyvendinant kitus televizijos projektus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų