• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tarp skaitomiausių šalies naujienų portalų tv3.lt penktą mėnesį iš eilės užima antrąją vietą, o per metus skaitytojų skaičius išaugo labiausiai iš visų – daugiau kaip 25 proc.

Tarp skaitomiausių šalies naujienų portalų tv3.lt penktą mėnesį iš eilės užima antrąją vietą, o per metus skaitytojų skaičius išaugo labiausiai iš visų – daugiau kaip 25 proc.

REKLAMA

Liepos mėnesį kiekvieną dieną portalo tv3.lt vidutinis realių vartotojų skaičius (angl. average daily real users) siekė daugiau kaip 494 tūkst., rodo naujausi „Gemius Audience“ duomenys.

Palyginti su 2021 m. liepa, antro skaitomiausio portalo realių vartotojų vidutinė dienos auditorija padidėjo daugiau kaip 25 proc.

Naujienų portalas tv3.lt toliau augino skaitytojų skaičių nepaisant to, kad 2022 m. liepą, palyginti su tuo pačiu mėnesiu pernai, 4,8 proc. sumažėjo bendras interneto realių vartotojų skaičius, taip pat mažėjo ir kitų portalų skaitomumas.

REKLAMA
REKLAMA

„Nors kitų portalų ir visos rinkos vartotojų skaičius susitraukė, mums pavyko toliau išlaikyti spartų augimą. Toks skaitytojų pasitikėjimas džiugina ir įpareigoja dar labiau stengtis rengiant aktualią ir savalaikę informaciją“, – sako tv3.lt vyriausiasis redaktorius Artūras Anužis.

REKLAMA

Per liepą naujienų portalą tv3.lt iš viso aplankė 1,213 mln. realių vartotojų (angl. real users) – vos 76,6 tūkst. mažiau nei kitą skaitomiausią portalą.

Per pastaruosius metus trečdaliu – iki 70,2 mln. – išaugo ir tv3.lt atvertimų (angl. views) skaičius. Taigi, vis daugiau skaitytojų portale randa juos dominančios informacijos.

Liepos mėnesį kiekvienas skaitytojas portale tv3.lt praleido daugiau kaip 1 val. ir 3 min.

REKLAMA
REKLAMA

Dažniausiai portalo tv3.lt skaitytojai domėjosi „Gyvenimo“, „Aktualijų“ ir „Žmonių“ rubrikų naujienomis.

„Daug dėmesio skiriame Rusijos agresijos prieš Ukrainą nušvietimui. Tai vertina ir skaitytojai, kurie mūsų portale gali rasti bene daugiausia žinių apie karo eigą“, – komentuoja A. Anužis.

Portalas tv3.lt priklauso TV3 žiniasklaidos grupei. Ji taip pat valdo naujos kartos televiziją Go3, televizijos kanalus TV3, TV6, TV8, TV3 Plius, taip pat radijo stotį „Power Hit Radio“.

Gal ir skaitomiausias , bet labiausiai iškreipiantis faktus , nesiskaitantis su žmonių nuomonėmis , ignoruojantis žodžio laisvę , naikinantis nepatikusius komentarus !
užbaninkit ir tuos menkus komentarus,ir išaiškės tikroji vieta
Tai ką, geriau Del f inariumas, kur vien tik kupriuko palaikymo komanda neršia? Komentarai tam ir yra, kad kiekvienas galėtų išsakyti savo nuomonę, kokia ji bebūtų. Ir nereikia, Algi, žeminti kitaip galvojančių, nereikia kiekvieną kart pamokslus su išveždiojimais rašyti, kaip kad tamsta daro. Pasakei savo nuomonę ir nemoralizuok kitų.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų