Rašyti komentarą...
Vėskas čia tvarkuo,bet ka pri šudniekė kabiniejes,ta jau piridiels,"tipo "dėl kuo čia kvepalą"i t.t
Policijos ir konservatorių valstybė, laisvų kainų rinka ir mokesčių prieauglis kur? Radarai, Skverneliai ir Armonaitės, o valdžios sveika logika ir padorumas ar supratimas kitoje barekadu pusėje. Atrodo, kad žmonės miega litargo miegu...
Nu ne neteisungas pasirinkimas
Nu ne neteisungas pasirinkimas
Nemanau kad tokie policijos reidai kazka pakeis ar sumažins pazeidimu skaičius. Gal net atvirkščiai sie reidai jei vyksta diena tik zmonems padaro nemalonumu, isgasciai, piktumas, vėlavimas, spūstys gatvese ir tiek. Aišku tik kad policijai yra eilinis pinigu parinkimas. Manau daugiau reikia pastangų dėti i prevencija, o ne daryti reidus ar zaisti su trikojis o po to katutės ploti ir girtis pajamomis.
Policija veikia pilnu pajėgumu- gaudo greitį viršijančius, telefonais plepančius, reg.numerių nenusivaliusius ir tt vairuotojus. Juos baudžia, kartais netgi stipriai. O ką dar veikia policija? Lietuvoje pilna nusikaltimų: nužudymai, prievartavimai, plėšimai, dingsta žmonės, kas dieną surandami lavonai. Šioje vietoje policija vargais negalais suregistruoti tesugeba. Nėra pajėgumų. Tualete gulintį lavoną surado po dviejų savaičių nuo žmogaus dingimo. Atrodo, policija visiškai praranda prioritetus. Nespėja nieko nuveikti, tik su trikojais pasišvaistyti. Gal laikas būtų baigti reformuotis ir pradėti nors minimaliai dirbti, o ne tik girtis, kokie jie darbštuoliai. Laikas imtis prevencijos, laikas ne tik lygių galimybių kontrolierės užgaidas pildyti, įdarbinant gražias mergužėles, kurias pačias porininkai turi saugoti, bet sustiprinti patrulių darbą realiai. Kas nors Vilniuje matė pėsčiąjį policijos patrulį, o ir su mašinomis policijos patrulį gali pamatyti tik pietų metu prie kavinių. Gal laikas susimąstyti, ar kas nors vadovauja Lietuvos policijai, ar ji tik vykdo "ministrės" užgaidas.
@Bolekas Prisisike visur policajai. Nėra ko diskutuot,"stribai apsišike"

Skaitomiausios naujienos
Į viršų