Rašyti komentarą...
Mokytoja- 34 m. darbo stažas. darbas per dvi mokyklas. Atlyginimas 1400 eur.
Tikrai turėtų būt didesnis atlyginimas pažiūrėjus kaip jie dirba tai vargas ne darbas
Absurdo teatras! Vien naujo turinio vaistinėlės..
Tuoj senjorams bus privaloma su savimi turėti specialų ,, validol,,
Norvegijoj padirbk pora men. valytoja nusipirksi normalia masina ka dar kalbet
@Valytoja Puveka 10 metu senumo tenusipirksi. Beto, norvegija eksportuoja naftos daugiau nei rusija, tai naturalu kad ten turtingas krastas. Lyginkit su kokia Ispanija ar Prancuzija. Ar ubagu Portugalija.
Sutinku, darbas nelengvas nesioti, tasyti uzsakymus. Kad ir kur bedirbtu kurjeris ar barboroi ar kitur ...vien barboroi pati uzsakyneju kartais kai reik daugiau produktu tai toki svori nesioja .. tikras ir sunkus darbas. Ir greit dirba. Manau kad pavydas nera gerai del atlygynimo nes neatitinka realiai kiek turetu gaut
Reklaminis straipsnis.
O kiek yra bedarbių kurių pašalpos daug mažesnės ir pensininkų. O Taip pat yra ir kitų specialybių darbuotojų kurių atlyginimai toli gražu ne tokie kokius gauna kurjeriai .
Reikia pripažinti, kad kurjerio darbas yra fiziškai sunkus
@Slibinkus O kitu lengvas? Kas ten sunkaus su kuprine ir dviraciu elektriniu vezti nesveika alkoholi ir maista? Suprasciau be perstojo turetu kilnot 50 kg svori i metro auksti per minute 5 pakelt ir taip 8 val be petrauku, tada butu sunkus fiziskai.
@Laimonas Tai eik dirbti kurjeriu, jeigu pavydas subline drasko.
@Donis As nenoriu zudyt kitus zmones veziuodamas jiems nuodis - alkoholi, cigaretes, nesveika maista. O tau jei svarbu tik pinigai, tai ir veziok, bet gausi ateityje paskui ir atitinkamus vaisius. Dirbti toki darba nebent galima kritiniu metu, kai kito nera ir vaikai kad neliktu alkani ar dar kokia ekstremali situacija.
Kodėl kai kurjeris paskambina paprašo išeit i kiema pasiimt pačiam klientui siuntos? Mano atveju per tuos kelis metus siunta iki pat buto durų atnešę buvo tik du kartus.
Jeigu netinka tūkstančio eurų atlyginimas - galite eiti šluoti gatvių ar dirbti prekybos centre. Iš tokio darbo greit nepraturtėsi, taip nebūna, nusileiskite ant žemės. Be to išsivysčiusiose šalyse žmonės gauna labai panašius atlyginimus, kurie per daug nesiskiria. Taip, kad nenorėk uždirbti ženkliai daugiau už šlavėją, vairuotoją ar kitą darbuotoją, kuris taip pat pluša ir pavargsta.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų