Rašyti komentarą...
sia vuriausybe reikia vaDINTI SUKCIU GAUJA KURIEMS ZMOGUS TIK BUHALTERINIS VIENETAS,O DEL PENSIJU TAI KUO DAUGIAU ISMIRS TAI JAI TUO GERIAU,NES JI VYKDO NE TIK PENSININKU BET IR VISOS LIETUVOS ZMONIU GENOCIDA
TAI BANDITU SAIKA KURIAI VADOVAUJA TAUTOS ISDAVIKAI ,KONSEVATORIAI
Ar galima užgesinti gaisrą pilant į ugnį žibalą? Atlyginimų ir kitų pajamų didinimas tik didina infliaciją, tai yra grandininė reakcija. Kartu tai naikina pajamas, nes sankaupos mažėja greičiau didėja pajamos, taupymas beprasmis, o kiti būdai ne ką geresni. Jei įsigysi turtą, tai jis bus apmokestinamas, stengiamasi apmokestinti absoliučiai viską, jau rašiau, kad realios pajamos artėja prie nieko, daugumai darosi sunku net išgyventi. Kitų pajamos gaunamos daugumos praradimo sąskaita, nes niekas iš nieko... Juk nauja vertė yra tik tai, kas būtina gyvenimui, o visa kita, pav. pelnai iš visokių perklausų, peržiūrų, tam teikiamų paslaugų, loterijų, lošimų yra parazitinės veiklos, eikvojančios visuomenės sukurtą produktą. Net valstybės ir savivaldos aparatai yra parazitiniai, nes jie yra pertekliniai, neatliekantys tikrai būtinų funkcijų, o tik simuliuoja veiklas. Esant kosminei pažangai IT, ryšių, transporto srityse valdininkų tik sparčiai daugėja palyginus su prieškariu, bet prieinamumas mažėja - vis ilgėja sprendimų ar tik atsakymų terminai, jie būna niekiniai. O visokie neva tai tvarkymo darbai dažnai prasilenkia su žmonių interesais.
Nepamiršim geradarių;
Vienišo asmens išmoka reikia didinti iki 100 eurų.
Labai jau skurdžiai atrodo prieš kitas EUROPOS šalis. Kainomis lygiuojamės į kitas šalis, bet Pensijos ir VIENIŠO žmogaus išmokos mažiausios.
Kada indeksuos algas biudžetininkams ?
Kada indeksuos algas biudžetininkams ?
čia ne valdžia,o kažkokia sadistų gauja
Pencija ir net NEGALI BUTI ,mažesne negu,VIDUTINE ALGA,jei žmogus išdirbo 35-40m.,tai jam automatiškai sodra pasieme,tai kas priklauso mokesčius.Ir kodel ji turi būti,mažesne,ar kad dar turi išlaikyti,eilię pašalpinių,iš pencininkų mokama pinigai vaikams ir eile daug,tokių nesamonių ,ir t toliau.Užtat ,kad betvarke yra sodros sistemoj.Tam žmogus ir dirbo tiek metų ir mokejo mokesčius,o dabar išejus i pencija,jis negauna pencijos,tik yra pašalpa.Tai jei valstybe neuž tikrina ,žmogui normalios pencijos,tai tegul ir neatskaito,žmogus pats susitaupys ir apsirupins.Vagių valdžia ,vagių sodra!.
Pvz.Latvijoje pensininkai irgi moka pajamų mokesti,tik nežinau nuo kokios sumos,tai kodėl mes neivedame,kažkaip viskas suvelta pas mus,jaunimui sunkiausia,auginti vaikučius ir dar paskolas už butus mokėti.Pensininkai gavo veltui.,kadaise.
@Taigi kad neuztenka tu pensiju koki pajemos dar
VYT LAUK siuos KORUPCINIUS PULINIUS!!!!
Mano atlyginimo didėjimas irgi "nepasiveja" infliacijos, tai ką? Kodėl pensininkams ir pencininkams turi kelti pensijas, o man atlyginimo nekelia? Nors tokie kaip aš ir papildo sodros biudžetą iš kurio išmokos mokamos. Mano požiūriu reikia baigti su tuo besaikiu didinimu, nes greitai vidutinė alga bus kaip pensija. O kiek dar dirbančių pensininkų, kurie geriau gyvena už jaunus dirbančius žmones? Mano siūlymas - kol dirbi, esi darbingas ir pensijos tau nereikia. Baigsi darbą - pradės mokėti pensiją.
@Žužu Juokdarį pensininkai visą gyvenimą mokėjo mokesčius.
Stalai po 40-39-38 metai
pensijos neulauksiantis (greičiausia)
pensijos neulauksiantis (greičiausia)
@Na Pensininkai ne tik mokėjo mokesčius. Jie dar kūrė valstybę, tokią, kokią dabar turime. Jie augino vaikus, tuos, kurie dabar valdo valstybę, kuria verslus ir dirba, kartu sunešdami pinigus į biudžetą. Nors dėl valstybės valdymo, tai ten nemaža dalimi patys pensinikai vis dar ir valdo.
Taip kad, neturėtų pensiniai skųstis - kaip pasiklojo, taip ir miegasi :)
Aš apskritai, kai žiūriu į savo vaikus (vienas jau Vokietijoje, antras ruošiasi emigruoti), tai iš viso abejoju, ar pensijos sulauksiu, nors irgi mokesčius moku. Nes vis panašiau, kad Lietuvoje vidutinė sveiko gyvenimo trukmė bus mažesnė, nei pensijinis amžius, kol man tas pensijinis amžius ateis.
kam tie pensininkai reikalingi, greiciau ismirs daugiau valdzia sutaupys, vot naujas ministerijas uz 200 mln. eur pastatys, valdzios elitui padidins algas, puiku - argi ne geroves valstybe...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų