Rašyti komentarą...
Heil Mengele...
IŠGAMOS! IDIJOTAI! Ir taip valdžia dirba tautai, kuri ją išrinko? Dar kartą sakau: boikituojam ateinančius rinkimus! Tada jie pas mus vaikščios ir su šokoladukais ir su vokeliais! Trydalios iki begalybės! Nu nebūkit asilais ir mulkiais, žmonės!
Pusė vakcinų išpylė, pusė ,,testų,, (kurių niekas nebeperka) nusprendė išdalinti dykai. Jo . Covid toks ,,baisus,, kad niekas jau nebebijo. Nebent edukuoti, vakcinuoti (3+ dozės), aukštesnio išsilavinimo ???, debil ai
@Žinoma Testų labai daug perka vaistinėse , nežinai patylėk.Viskas negerai mūsų žmogeliam kas ką bedarytų ar nedarytų viskas blogai.Kai pats nesi geras tai ir gero niekur nieko nematai.
Senai, tų pačių testų išradėjas, yra viešai pasakęs, kad tie testai jokio covido nenustato. O avelės per savo bliovimą neišgirdo.
gerbiamieji ištuštinkit savo šiukšledėže vadinama komentarais. atsibodo šudus skaityti.
kokia kvaila visuomenė net gėda skaityti jų komentarus.
meskit lauk tuos testus - man geriau
ruskiu troliams uz komentarus moka tik iki 23.20. Po to retas kuris raso uz savus
yra mokama, tai mes visi sumokejom ir dabar dalija tai kas musu nupirkta ir tai valdzia vadina nemokama.. ir pabandykit tokia valdzia dar karta isrinkti - padalins jums nemokamai sovinius, ir turesit lakstyti paskui sautuva..
@Viskas uz kovid testa (na, kur iskaiciuota, pagal tave, i tavo mokescius)? Nezinai? Kalbi aklai? O soviniu tai galiu duot nemokamai, dar ir sautuva pridesiu, nenusisausi gi nemokamai
@Kiek sumokejai durniu ir bažničioj muša supranti apie ka kalbu?
@mindė nelabai šis komentatorius supras, mano nuomone jis turi čia pastovų etatą.
jau mire 5 nepasiskiepije, Tikiuosi, bus dar maziausiai 55

Skaitomiausios naujienos
Į viršų