Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pas ką reikia kreiptis,kur teikia rašyti prašymą??
Ar yra svarbu iškur perki medžiagas. Iš gamintojo ar parduotuvės. Pav.medieną. ar svarbu kad būtų sąskaita faktūra
@Linutė Nesvarbu iš kur. Svarbu įsigijimo dokumentas ir medžiagų atitikties deklaracija.
Čia irgi kaip ir su stogų dengimo. Pirmą savo lėšomis uždengti pristatyti čekius ir tada arba gausi arba ne
Vienintelis nepaminėtas straipsnyje dalykas yra, kad rekonstrukciją reikia pasidaryti ne ilgiau kaip per 3 metus ir gauti energetinį sertifikatą. Tai reiškia,kad turi pasidaryti viską (langus, stogą, sienų šiltinimą ir t.t.) - viskam turi būti įsigijimo dokumentai ir atitikties deklaracijos.
@Hmm Kad ne per 3metus o per 15 menesiu
@Gytis Vadinasi dar sutrumpino terminą. Tai reiškia, kad šansų gaut kompensaciją dar mažiau.
Keisčiausia, kaip, beje, dažnai nutinka Lietuvoje - bet kokia programa paskelbiama daugumai netikėtai ir labai trumpu paraiškų teikimo terminu. Ir dar keisčiau, kad kažkas suspėja pateikti paraiškas per kelias dienas po paskelbimo, ir jos dažniausiai būva tvarkingos. Gal kažkaip jau laikas būtų sutvarkyti paraiškų teikimo galiojimo termino ir išankstinio planuojamų programų skelbimo terminus, kurie būtų pagrindžiami tiek pasirengimo procedūrų parengimo trukmės teisiniu, ekonominiu ir laiko vertinimu, tiek įvertinant " kvailio faktorių"? Tarkime, kad padaryti privalomą skelbimą ir programos viešinimą bent prieš pusmetį prieš programos pradžią, apie tai paskelbiant institucijų informavo šaltiniuose ir žiniasklaidoje? Kad potencialūs dalyviai galėtų tinkamai pasirūpinti pasirengimu, parengti reikalingus dokumentus, užsitikrinti finansavimo šaltinius, jei reikia ir, galų gale, apsispręsti dėl dalyvavimo? Nes dabar duodamo laiko paraiškos pateikimui akivaizdžiai trūksta. Ir paramą dalinasi ne visai tie, kuriems ji būtiniausia ir valstybei būtų naudingiausia. Taip yra ir su katilų keitimo, ir su saulės energijos programomis - skelbia trumpam, reikalavimai neaiškūs iki pat paskelbimo, lėšų skiriama neaiškūs kiekiai, kaskart vis skirtingi. Šalis tapo pakankamai turtinga, kad jau galėtų sau leisti prabangą dalinti paramą ne tik draugų ratui, bet ir visiems kitiems.
@A Apie tai jau buvo prieš naujus metus paskelbta
@A dėl tos niekinės paramos,bandėm skaičiuoti-reikia enregetinio naudingumo sertifikatatą pasidaryt-500 eur,reikia projekto-2000 eur mažiausiai,reikia mokėti ne grynais,uab ar su idv, tai prie kainos nuo 15 proc. ir dar gerokai daugiau,tada reiks 5 metus siųsti sąskaitas,kiek mokėjot ir kiek dabar už šildymą.Tada dar jus visokie tikrins ir apmokestins už bet ką.Pasibaigus-vėl energetininis sertifikatas.Pingus skirs iki.......14,5 tūkst. tam,kieno gryčelė visai kiaura,o apšiltinus bus A+++++++++.Ir tai ,,konkurso būdu,,Nesuprantu,kam taip mulkint žmones,žodžiu,po kiek opiumas liaudžiai?
@Nepergyvenkit Man ir keli tūkstančiai pinigai. Keisti jūs:neduoda-blogai, duoda- vėl negerai. Darykit viską už savus, nereikės bambeti. Mane labiau išpūsta biurokratija nervina.
@A Visi seniai kas domenosi info internete pilna. Ir salygos ir viskas parasyta
@A ČIA ŠVOGERIŲ GALERA ŠITA LIETUVA...ŠVOGERIAI VIENI KITUS INFORMUOJA, IR KITUS PALIEKA BE NIEKO
Vien stogo keitimas tokiam namui kainuoja apie 10 tūkst. Tai čia minimum ir kai auksarankiai kaimynai užsiima. O su įmone ir sąskaitom faktūrom.... tai čia kosmosas gaunasi.
@Šposininkai Nejuokink normalaus dydžio stogopakeitimui su apšiltinmu, mažiausiai be 20000 neapsisuksi
@Šposininkai Paskaičiavau, reikia įdėti apie 30k.kad atgauti 4k. Net neverta pradėti.
@Zitorija Dar pirmiausia reikia pateikti ,,čekiukus,,paskui gausi kompensaciją gal
@Mes o su cekiais darbu kaina ir paslaugu +21 procentas dar...taigi atmetus be APVA, gali ka noris samdyti pigiau ir medziagas pirkti pigiau, tai gaunasi kad sutaipai dar net paramos neemes.
@Šposininkai 10 tūkst?Keitėm tik 2 stoglangius ir lietvamdžius ir latakus,dar palanges už tiek,dar patys medžiagas vežiojom.Tiesa,į tą kainą mūsų kercheriu stogo skardą plovė 1 dieną.
šaltinis: laisvas (taškas) info
šaltinis: laisvas (taškas) info
rekomendacija: ,,Dėl VRK klastočių prašoma šalinti Šimonytę iš rinkimų''.
Taigi vien poperems pusia sumos išmetisi o kas darbus už dika padaris pabegeliai trečiuju šaliu, sauja varštu kiek kainuoja skiedikliai makrofleksai ir ttt
Taip,kur gi ne...runkelis iš kiemo gaus tik popieriu tampimo maratona.O savi jau turbut baigia isisavint šita smulkme.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų