Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Girtekos valdybos pirmininkas įrodė koks pervežimo verslas yra nuostolingas, kaip nieko nelieka, kaip vairuotojas tik nuostolius neša, todėl pučiant darbuotojams į akis migla, atskaitoma už sanaudas, už visokius sh, mokesčius slepia, moka minimumus, likę vokeliuose, dabar shemute suka su priedais, prastume kažkas įstatymus verslui palankią linkme, kaip.moket darbuotojui pinigus ir nemoket mokesčių. Tai gerai pamascius kam čia benoret viešintis...? Ką veikia fntt, vmi? Kai vagiama milijardais , o jei tas žmogutis neteisingai uzsideklaravo 50 eurų, dar ir baudomis apkraunamas.. Klaunu kraštas, vien galvojant apie visa ta biurokratų sistema kur rankytes vieni kitam plauna, vemti verčia, o pasilikti čia toliau gyventi darosi slyksciau nei šlykštu...
Tai pavizdys kaip dirba musu valtybes vadovai jei jie nesugeba tai apsukrus irprotingi vyrai pasinaudoja.sekmes vyrai.Kieviena asmenybe savaip turtinga.
jie vis tiek ubagai
Kai kam ir Aitvarai turtus suneša Didžiausi žmonių skriaudikai.Tėvų negeri darbai atsiliepia vaikams.."Sekmės" skurdinant Lietuvą ir jos žmones. Dievas teisėjas jeigu žemėj nėra teisingumo.
Tai kodėl jie nemoka turto mokesčio? Kodėl nemoka padorių europinių algų savo vergams(juk ne visi gali būti verslininkai, kažkas turi nudirbti juodą darbą). GYVENAME EUROPOJE, bet tvarka ir alga vergoviška. Kodėl korumpuotas seimas žiūri tik į savo kišenės, o paprastas dorai dirbantis žmogus nulio vietoje. Su tokia politika toli nenueisime. Vienintelis kelias socialiai teisinga ir turtinga ES.
Tai ar bent vienas ,sukaupęs šimtus milijonų juos švariai uždirbo savo smegenimis ar nagais. Kombinacijos ,sukčiavimas švogerio valdžioj pagalba? Gal nesuveikė nubuožinimo įstatymas ,neužpirkta Sibiro gabalėlio žemės ,kad trečdalis Lietuvos gyventojų dabar -skurdžiai, milijonas emigravo?
@PP Taip, Tamsta, teisus: vziat i podelit (atimti ir visiems padalinti).Neabejuju, jog tokie bambekliai kaip Tamstelė ir prie Nukryžiuoto Kristaus kojų stovėdami inkštumėt, kad netikrais vinimis jį prikalė. Kas pačiam trukdo "savo smegenimis ar nagais" milijonieriumi tapti? Ar tų smegenų tik inkšti pakanka?
nei su vienu obuoliauti....nykus padareliai...
@rimas Tai ne jie milijonieriai o tie kurie dirba jiem po 12 val ir daugiau ju firmose vergai izoeuriukai ir atsiklaupe praso pavalgyt ar kruvinu prakaitu uzdirbto minimumo
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų