Rašyti komentarą...
Nesuprantama yra kai zmogus mokėjo visa gyvenima mokesčius ir nemažus, visokius medicininius draudimus uz nieka, kur medicina pas mus jau mokama ir atskaitomybės nemažai is atlyginimo, o pensija yra vargana ir ta pačia vargana pensija dar atiduoda Sodra drebančiomis rankom, dar ir bando apgaut zmones, klesti labai didelis biurokratizmo, tokio net prie rusu nebuvo, tiesiog niekas nieko nebijo ir apsileide valdininkai ziuri tik savo kišenes kad butų pilnos euriuku. O ta antra pakopa aplamai kazkoks absurdu absurdas, kai kazkokie lobistai savitas zmoniu pinigus, investuoja be jokios rizikos i visokias biržas, tos biržos bankrutuoja, zmoniu sukaupti pinigai mazeja o srities idiotai neneša jokios atsakomybes, nors savo alga pasiima bet kokiu atveju. Pats geriausias biznis pasaulyje yra Lietuvoje, antros pakopos firmelems, cia kaip sviestas sviestuotas, pinigai uz nieka jiems ateina, is dangaus
Tylėkit. Valstybės čiulpiami donorai.
Patiko ,komentuot negalima, nes tekste aptiktas neleistinas zodis ar fraze., Bet koks nenurodo, ir kur rasti sarasa neleistinu zodziu nenurodo
Turiu II pakopos pensijini draudima, Kai baigsis sąskaitoje pinigai, turbut reikes susimokėt. Kam reikalingas toks draudimas?
Kai baigsis sąskaitoje pinigai, turbut reikes susimokėt. Kam reikalingas toks draudimas?
Kam reikalingas toks draudimas?
JANKErSTANO tarnai , taip ir bus. Sakys: ka ten turi burnoj?- spjauk lauk , atiduok man. Ir atiduosi paskutini kasni ... .Kol lietuva neissivaduos is JANKErSTANO gniauztu , tol tikros laisves netures. O dabar , kokia turim laisve - tokie ir sprendimai istatymams idiotiski priimami .... . Viskas paprasta- viskas logiska.
Niekada nepasitikėčiau mūsų valdžios sumanymu
Aj tai cia tas pats, kai merginos klausi pasipisam?
neeeee
po 5 min pasipisam niekam nesakysiu
neeeee
ir paimi per prievarta, nes gi mergos neee, reiskia TAIP???
PAGALIAU, MAN DAEEEJO!!!
TVIRKINKIT IR PRIEVARTAUKIT, MUSU SHALYJE TAI LEGALIZUOTA!!!
@HATE IT OR LOVE IT
Bet sulauk kol prisnūs, vėl pasiūlai tyliai, kad nepabudintum, na ir kai per 5 minutes nepasako neeee... po to jau visada galima iki pensijos :)
Tai vyksta jau seniai, o vis dar visi piktinasi, lyg tai būtų naujovė. Jūs turite teisę atsisakyti ir jokių priverstinių įtraukimu nebus. Kiekvienas žmogus privalo domėtis ir turėti minimalų teisinį išprusimą. Ne vien nuolaidomis ir akcijomis reikia domėtis.
Minimalus teisinis išprusimas teigia
Minimalus teisinis išprusimas teigia
@JS Kad teisinėje valstybėje negali tavęs įtraukti į "savanorišką" kaupimą iki gyvos galvos tau net nežinant ir be teisės atsisakyti, kai sužinojai.
@JS Tokius kaip tu turėtų kiekvieną trečiadienį kuris sutampa su mėnulio pilnatim ir būna giedra turėtų įtraukti į savanoriškus valdžios sponsorius ir nuskaityti papildomus 10 proc. nuo algos į premijinį fondą, iš kurio mokėtų premijas durniausius įstatymus siūlantiems seimo nariams. Aišku, su teise atsisakyti iki antros delčios dienos nubėgus su prašymu prie seimo rūmų. Bent jau turėtų durniai kuo užsiimti per pilnatį.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų