Pamatykite: pasidalijo naujo tilto per Nerį vaizdu

Sostinės gyventojai jau spėjo išvysti greitu metu netoli Seimo imsiantį kilti naują pėsčiųjų tiltą per Nerį, tačiau jokios projekcijos neatstos itin tikroviško papildytos realybės vaizdo.

Dabar bandant įsivaizduoti kaip po kelerių metų atrodys pasikeitusi upės sankirta ties A. Goštauto ir Upės gatvėmis fantazijos nebeprireiks – inžinerinė „Trimble SiteVision“ naujovė leidžia būsimą objektą apžiūrėti iš arčiau ir gerokai detaliau, rašoma pranešime spaudai. 

Virtualios realybės prietaisas „Trimble SiteVision“ – naujiena Lietuvoje. Tiesa, iki tol buvo naudojami panašūs, nors labiau mėgėjiškais laikomi prietaisai, tuo tarpu „Trimble“ pritaikė technologijas inžinerinėms rinkoms, taip atverdamas naujas galimybes ir palengvindamas darbą tiek architektams, tiek projektuotojams, inžinieriams.

„Šis prietaisas Lietuvoje dar naujiena, todėl džiaugiamės galėdami pristatyti jo funkcionalumą ir parodyti išskirtines galimybes bei kviečiame savo akimis išvysti, kaip atrodys būsimas objektas – pėsčiųjų tiltas per Nerį“, – sako inovatyvų prietaisą Lietuvoje pristatančios įmonės „GeoNovus“ direktorius Šarūnas Prokopimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų