„Oro navigacijos“ vadovu išrinktas Beliūnas

Valstybės įmonės „Oro navigacija“ generalinio direktoriaus konkursą laimėjo Marius Beliūnas, iki šiol laikinai vadovavęs bendrovei.

Į skrydžių valdymo įmonės vadovo pareigas jis galės būti paskirtas po įstatymų numatytos patikros, penktadienį pranešė Susisiekimo ministerija. 

Konkurse į įmonės vadovo pareigas pretendavo 20 kandidatų. Būsimajam vadovui buvo keliamas reikalavimas turėti ne mažesnę kaip trejų metų vadovaujamo darbo patirtį. Pretendentai turėjo pateikti savo, kaip būsimo įmonės vadovo, veiklos programą.

M. Beliūnas iki šiol ėjo „Oro navigacijos“ Saugos ir saugumo departamento vadovo pareigas, o įmonei laikinai vadovauti pradėjo nuo balandžio 9 dienos, kai pranešta, jog pareigas paliko nuo 2017 metų vadovavęs Mindaugas Gustys. 

Susisiekimo ministerija tuomet komentavo BNS, jog sprendimas dėl M. Gusčio atleidimo priimtas šalių susitarimu po to, kai ministerijos vadovai daug kartų susitiko su „Oro navigacijos“ profesine sąjunga, valdyba, Skrydžių vadovų asociacija, Transporto kompetencijų agentūra.

„Oro navigacijos“ valdybos pirmininkas Dangirutis Janušas teigė, kad vadovo pasitraukimui įtakos turėjo darbuotojų profsąjungos nepasitenkinimas dėl didelio krūvio ir patiriamo streso.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų