Rašyti komentarą...
Kokį mes geri. Kada bus atlyginimas kaip Danijoje, Šveicarijoje ar Vokietijoje. Kuo mes kitoki. Mažiau pirkit JAV šlamštą,nes nepadės kai rusai puls. Juokdariai. Negaliu.
Vidutinė pensija turi būti ne mažesnė kaip 700 €, 13 pensija puiku, tačiau reikia atkreipti dėmesį į vienišus ir našlius, jiems tikrai išgyvenimas yra sudėtingas. Kodėl našlių pensijos negalėtų būti 50% gaunamos pensijos, o dabartiniai 25€ tikrai tik ašara. Žinoma geriau negu nieko. Našlys jau ir taip likimo nuskriaustas, o čia dar ir valstybė skriaudžia.
Na ir 100 galejo kas cia yra 35,tiek prisiskolino gali ir zmonis palepint
.... naşlių pensija padidės 1 eur 49 centais , skamba gražiai ...
Taip,dides,jei liks valstieciai,bet jei ateis konservatoriai,tai dar ir atiims,Kodel pensininkai renkasi juos?nesuprantama,kodel niekina tuos,kurie dar kazkiek ur jums duoda.O konservai gyvena tik del saves.
Kaip šuniukams nugriauta kaulą numes
Riedam i bedugne toliau
Tie glušiai mužikai prižadėjo aukso kalnus, nors... Sekantis straipsnis skelbia, kad valstybė per 9 mėnesius negavo apie vieną milijardą eurų iš mokesčių. Kiek dar reikės skolintis, kad įvykdytų naisietiškai milicininkiškus pažadus?
Kaip kyla kainos, tai yra mizeris. Puse pinigų vis tiek šešėlyje, tai nesuteiks galimybes ir ateityje turėti normalias pensijas.
Aš turiu būtina darbo stažą bet gaunu tik 274 e tai kur tie 399 e, rašo nesamones
Į viršų