Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ka numirus veikti su 120 eur
@Idomu
tau neprireiks ..miegok amzinai ir spakainiai
@Idomu
-Atwažiuos į kapines
"lapke'" ką nors nusipirksi
"lapke'" ką nors nusipirksi
prides 120 Eur paciam susimoket? Palaidot zmogu dabar kainuoja nebloga masina, vien sarvojimai, drabuziai, ceremonija, duobe. O jei gausu giminu, tai kavine, paskui antkapis, eina pofik kiek pinigu reikia tam
@cia
Tai kas už tai turi sumokėt?
@cia
Laidotuvės kainuoja virš 2000 eurų. Kokybiškos, bet ne prabangios.
@V
Ta pakazucha? Paguldyt ir tegu kiti žiūrėt eina? Gėlių neša? Vainikų? Ne paroda čia. Savo artimą palaidosiu tyliai, man px kas ten ateis paėst restorane. Mano žmogus. Tai jūs visi atsivilkę po mirties turit tuos gedulingus pietus ar vakarienes rengt. Kur buvot kai jūsų reikėjo? Atsidriuokė su gėlėm, paėst?
@O nafi
Jei giminė, paklausk, kuo padėt, atvažiuok, būk kartu, pasidalink pinigais ir rūpesčiais, o ne ėsk restorane. Tau kąsnis burnon lenda, gedėtojau? Laidojau tėtį viena. Bet paryt atsirado daug.
@V
Kokybiškos laidotuvės? Tai jums pasipuikuot, kaip gražu buvo. Maždaug kaip vestuvės. Daug svečių, vainikų ir visi alkani varo paėst, ačiū kad atėjot? Jam pofig, man irgi, ačiū kad neatėjot, viena pabūsiu, paverksiu tyliai. Net pakauksiu. Bet be svetimų.
@Whtfck
JO.EDALAS GERAS HALIAVA.SUPER
@cia
Gyvenimas keičiasi,keiskite ir ceremonijas - baliai po laidotuvių tik pasipletkinimas,o ir kremuoti kur kas pigiau
Marijampolės kartojimo namai Vokiečių gatvėje...
Ten netsiklausus artimųjų nugabenti kūnai iš ligoninės, ten visokio plauko tarpininkai ima pinigus, ten dingsta išmokos iš savivaldybės, ten dingsta ir aukų dėžutės su paaukotas pinigais
Ten netsiklausus artimųjų nugabenti kūnai iš ligoninės, ten visokio plauko tarpininkai ima pinigus, ten dingsta išmokos iš savivaldybės, ten dingsta ir aukų dėžutės su paaukotas pinigais
@Kam nuteka pinigai
Aš irgi persinervinus ieškojau pinigų. Paslauga teikiama pasirašius dokumentus, niekas nenuskaičiuoja ir nepasisavina.
Numirus kitais metais skirs daugiau pinigų laidotuvėms – pridės 120 eurų