Rašyti komentarą...
Gal pirma pasirūpinkit , kad kiekvienas gautų normalų atlyginimą, orią penciją, pritraukit investicijas į Lietuvą o ne jas atbaidykit!!! Už viską ir taip kaip "asilai " permokam tik tylim!!! Demokratija vadinasi !!!! Nespėjo karas prasidėti jau kitą rytą kuro kainos šoko į viršų!!!!!!!!!! Ar tai normalu, kad valstybė nieko negali padaryti: nei infliacijos suvaldyti, nei investicijų pritraukti, Absoliutus 0!!!!!
Be abejo negali kištis ale demokratija.
Bet naujus mokesčius įvedineti, va čia jūsų prioritetinė sritis!- absurdas- toliau jau nera kur!!! Baigiat viską sugriaut !!! Švietimą, sveikatos sistemą, o tos centralizacijos? - juk jau buvom sovietmetį, dabar vėl ten pat grįžtam! Nebėra žodžių, neišmanėliai jūs!!!!!!!!Gal pagaliau dirbti pradėkit ne dėl savo kišenių, o dėl kiekvieno iš mūsų.
Uz ka turi moketi, kad sunkiai dirbdamas ir uz mazai apmokama darba isgijai busta ir negyveni gatveje? Tai Lietuvos vyriausibe, daugiau nieko nesugeba tik kelti kainas ir ivedineti durnus mokesciu juk eilinis zmogelis ir taip gyvena zemiau skurdo ribos. Kad taip rupintusi zmogaus pragyvenimo lygio kelimu, butu saunu, o dabar ziuri ka galima dar atimti is to zmogaus. Tai sukciu ir vagiu saika, istorija kartojasi, tik siu lodariu apetitas didesnis
Išgamos Lietuvos nesuprantu jam jie mum reikalingi.
Ministrė pasakė : pencininkams nuo 65 metų mokestis gali būti atidėtas ...! Ar suprantat ką tai reiškia ? Tai reiškia, kad mokesčio nesumažins, neatleis nuo mokesčio, bet skaičiuos skolą iki mirties, o tada tą skolą perrašys paveldėtojams. Ciniškas požiūris į žmogų. Ministrei žmogus tik pinigų maišas.
Brngst viskas, ne tik negyvenamos sodybos ju apmokestintos NT mokesčiu už šiukšles. Bet Vilniuje nebeįmanoma pastatyti automobilio, jei atvažiuoji į darbą, ar į polikliniką, ar į muziejų. Visur mėlyna , gatvės dirbtinai susiaurintos, pašalinti išprotėjusį merą galimybių nėra.
Blyn kodėl nelyginat algų su europa?....piderastai šlykštūs....tik mokesčius. O ta skaistė....
@Jura Jie tik tiek ir sugeba
Visos bėdos pasaulyje per politikus,juos reikia naikinti,kaip tarakonus,ypač lietuviškus.Jie greitai apmokestins ir numirėlius,kad užima vietą kapuose
Reikia gi premijoms susirinkti iš žmonių : " 2021 m. IV ketvirtį Palangos miesto savivaldybėje 11 įstaigų vadovų, 83 valstybės tarnautojai, 26 darbuotojai buvo paskatinti po 500 eurų, 1 – mėnesinės algos pastoviosios dalies dydžio vienkartinėmis piniginėmis premijomis už gerus 2021 metų darbo rezultatus ir gerą darbo pareigų atlikimą arba atlikus įstaigos veiklai ypač svarbias užduotis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos visoje šalyje paskelbimo laikotarpiu, arba vienkartinėmis piniginėmis išmokomis Naujųjų metų švenčių proga."
Už vaiką pridėjo ir vėl pasiims :) Šeimos turi paskolas, vaikus auginti.. Jau dirbam net 1etatu,bo 1,5, kad šeimą išlaikyt.. Skurdins toliau šeimas
Ei i"išminčiai" gal orą pagaliau apmokestinkite ?
Į viršų