Navickienė: pensijos kitąmet didės sparčiau

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė žada, kad kitąmet visos pensijos augs labiau nei numatyta įstatyme. Monika Navickienė kol kas neatskleidžia konkrečių skaičių. 

„Nesustosime ir 2022 metais, jau dabar galiu pasakyti, kad pensijos bus indeksuojamos sparčiau, negu yra numatyta dabartiniame įstatyme ir jos kils ženkliau, negu buvo prognozuota. Konkrečių skaičių šiandieną dar pasakyti nenorėčiau (...), tačiau 2022 metais kils visos senatvės pensijos“, – Seime žurnalistams sakė M. Navickienė. 

„Siekiame, kad tas „Sodros“ perviršis, kurį ateityje matysime kaip sukauptą, būtų skirtas būtent papildomam indeksavimui, todėl pensijos augs“, – sakė ji. 

Pensijos didinamos kasmet – jos didėja vidutiniškai tiek, kiek auga ekonomika ir gyventojų darbo užmokesčio fondas. 

„Sodra“ kovą skelbė, kad šiais metais pensijos padidėjo vidutiniškai 9,58 proc., o su būtinuoju stažu – 41 euru iki 440 eurų, o vidutinė pensija – 38 eurais iki 415 eurų. 

Šių metų sausį Lietuvoje buvo daugiau kaip milijonas pensijų gavėjų, tarp jų – 614 tūkst. senatvės pensininkų.


Rašyti komentarą...
Z
Ziogas
2021-05-13 16:24:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar mastot ka kalbat ateina badas nusileiskit ant zemes Per diena kiek nerialiu svaiciojimu o JUS APIE KITUS METUS ...Nebent sakot ka pasake.
Atsakyti
0

R
Rokas
2021-05-13 16:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie žiūri į 2022nes žino kiek paskiepijo pensininkų kiek jų numirs nuo skiepų o kurie nemirs tie gaus didesnes pesijas
Atsakyti
-3

A
Algis
2021-05-14 03:38:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks cia indeksavimas,nereikia kalbeti nesamoniu,tas indeksavimas tai tik dalis pasalpos kuri suvalgo kainu kelimas,reikia i si klausima ziureti kitaip,reikia kelti bazini pensijini lygi maziausisi 100 procentu ,ir tada gal kuris laikas zmones gales nusipirkti valgyti,ir sumoketi mokescius,o tas indeksavimas ,tai vertas pajuokos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų