Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Neteko nomuotis auto. Savi ratai yra savi. O jei ir sugenda yra viešasis. Aš suprantu tik tuos kurie laikinai atvykę į šalį gyvena. Išvis mažiau isipareihojimu su paslsugom. Plešia kaip kas išmano. Tarkim telekomunikaciju kompanijos kelia tarifus, teko naudotis ilgalaike automobilių aikštele, tai per metus pabrango 3 eur už menėsį. Wolt bolt maisto tiekimo paslaugos susihalvojo sau visokiu tarifu, pakuotės mokesčių, eko, paslaugos mokesčiu ir už atvežima plešia, dar prašo arbatpinigių. Netflix pabrango. Nuoma būsto brangsta kas metus per 100 -200 eur. Žodžiu nori gyvent ramiai tai kuo mažiau turėk sutarčių, nesinomuok nieko ir turėk savu pinigų bei turto.
@.
ne į temą dieduk, eik biedavotis kitur
Sugebi uz 100 km sumoket 33 eur ir tada nesukrapstai dar 100 depozitui? Tai nuo vno 100 km kaunas, utena, birstonas, visur vaziuoja autobusai arba draugu prasykis
pateko ar nepateko i eismo iviki,automobilis yra apdraustas,taip kad nepiskit proto,prasides piknaudziavimas ir negrazins uzstato,dabar pries ilipdamas i auto turesit padaryti milijona foto kad poto galetumet susigrazinti uzstata
O kas kam nepatinka kad imamas uzstatas? sakyciau dar labai mazas. Ir per 1 val. galima automobili nepataisomai sudauzyti...ir kas tada... normalios nuomos kompanijos ima uzstata iki 2000 eur. o kad neturit pinigu tai jau jusu problemos.
@Katė
Supračio apie draudimą neturi tu JOOOKIO. Iš to sprendžiu, kad net dviračio neturi ir važiuot juo nemoki.
aktuaIijos...,
'
Tam, kad įteisinti neteisėtą finansavimą pakeista žodžio: „ir“ reikšmė? Plačiau:
peticijos . com/del_galimai_neteiseto_daugiabucio_remonto_finansavimo_kaune
'
Tam, kad įteisinti neteisėtą finansavimą pakeista žodžio: „ir“ reikšmė? Plačiau:
peticijos . com/del_galimai_neteiseto_daugiabucio_remonto_finansavimo_kaune
Ubagai veskit su karuciais. O cia tik apsidraudzia nuo durneliu
@Vidis
kiek matau,tu ne tik finansinis ubagas,tu dar ir protiskai atsilikes
koks durnius gali nuomotis, jei taksas tiek pat kainuoja?
Koks čia asilas rašo? Nemoka net straipsnio pavadinimo parašyti.
@Joo
Pritrūko raidžių.:))
@Joo
To du deb.ylai kacapai, von iš ltu pdr.
Tai nevazinekit tuo nesaziningu, invaziniu boltu. Yra normaliu vietiniu imoniu kurios teikia normalia paslaugas. As tik citybee naudoju, kas diena, jokiu nesamoniu nei su pinigu rezervacijom, nei su masinom, nei lrota knisa del kokio ibrezimo. Devil
in details, o boltas su savo “pigumu” yra visiskas devil.
in details, o boltas su savo “pigumu” yra visiskas devil.
@M.
Aš tai turiu seną golf tdi už kekis šimtus, tai man vienas km 0,33 eur atrodo kaip kosmosas. Max 0,1 eur km išeina
@Baltas
tai cia kiekvieno pasirinkimas ar jot su kledaru golfu, ar neturet kledaro golfo ir važiuot nauja, saugia masina. Kiekvienam savo. Neturiu masinos ir nesiruosiu pirkt, man keliones su citybee per meesi kainuoja 100-120 eur.
@M.
Atrodo kad kibiras nėra saugesnis už gerą kledarą
@M.
Kai kilo healh'e dirbi, tai ir bentley gali paboltinti...
@M.
Debi.liodas palojai, viskas laivas.
Gerai daro, o tai visokie pacukai siautėja vis su tais nuomotais ratais.
Naujovės vairuojantiems tokius automobilius: reikalaus susimokėti papildomai