Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Taip išeina ateina laikas reikės lupti kailį visiems biurokratams.Mes juos išlaikėm,mokėjom atlyginima,tai dabar bus atvirkščiai.
@IR VEL TAS PATS
Kas atvirkščiai? Dabar jie mums mokės algas?
Pamokantis straipsnis. O kodėl gi nesumokėti į priekį, jeigu tai naudinga? Ir kas penktas taip daro! Gudrauti- ne sukčiauti, sumokėsi dabar- nebereikės vėliau.
Ka cia nesamones raso !!!!? Darbuotojas nufotografavo skaitiklio parodymus, bet Ignitis kontora nesugebejo is nuotraukos nusirasyti.
Ko neimat elektros iš brolių baltarusių?Su kaimynais draugauti o ne kariauti pataikaujant amerikonams.
Džiaugtųsi ,kad žmonės sumoka į priekį ,o negalvotu kaip pagalius į ratus kisti,skolininkais užsiimtų,bet ten jokiu šansų nera
Džiaugtųsi ,kad žmonės sumoka į priekį ,o negalvotu kaip pagalius į ratus kisti,skolininkais užsiimtų,bet ten jokiu šansų nera
Idijotai iesko durniu kas mokws uz naunus skaitliukus tai dar 1 afiora gyventoju saskaita jokio skirtumo nera gyventojau kurie .oka moka ir nuraso pareigingai kurie nomoka nepades ir ismanieji tik girdejau jog ismanieji skaitliukai taip padaryti jog monopolininkam yra nauda o gyventojam minusas
Neaisku ant kiek tie skaitliukai tiksliai rodo kiek nuo zmoiu yra pavogiama??!!
@As Dar nebuvo pandemijos .Jie visam namui neva darė gera ....Namo komendantai 9aukštę vekniai žino ko ten su Kauno meru prisukiojo elektra vedžiojo viskas buvo gerai kad kanalizacija išpūvusi,karveliū bųda buvo ventiliacija užkišta tai nesvarbu .žodžiu juk visam namui mokėti reikia bet tie vargšai kurie laka ir verkia kad nėra už ka susimokėti .Tai ir ieško sažiningų durnių kurie moka ir dar permoka .Dar tokių kaimynų yra kurie gerai išmano kaip atsukti elektra iš kaimynų .ir daro kas ka nori.Nesuvoki kiek dar plaus tuos pinigus ....9aukštis ka norėti valytojas susirgo savo mokesčius ivardines na kur persidirba .dabar niekas nevalys dabar gaus per mokesčių saskaitas po blatų .kad jau profesija tokia kada noriu tada ir valau svarbu mašina atkasta nuo sniego o kiti tegul kojas laužo .Tai Lietuva maža dabar tapsime ubagu šalis azijatams mokėsime kad prigytų .Vargšai tie žmonės Vargšas Dievas .Jau greičiausiai bevaisės pastangos ieškoti Dievo .jis mus susiras kada nuo panikos iš proto išves toji kabutėsę oro atmaina .o prieš gamta lygus visi.
Žulikų valdžia,o ne vartotojai
Todėl,dėl naujų skaitiklių, pabrango elektra.kiek žinau,jei tiekėjas nori įrodyti apgavystę,jis savo nuožiūra ir finansai tai daro ,o neperkrauna kitiems vartotojams

Skaitomiausios naujienos




Į viršų