Mobiliojo ryšio operatoriai pristatė naują paslaugą: kol kas ribos vartotojų skaičių

Trijų didžiųjų mobiliojo ryšio operatorių klientai jau gali naudotis sukurta mobiliųjų mokėjimų platforma „MoQ“ ir telefonu atsiskaityti už prekes ir paslaugas, taip pat atlikti pavedimus.

Patobulintą „Bitė Lietuvos“, „Telia Lietuvos“ ir „Tele2“ sukurtą programėlę šiuo metu gali atsisiųsti 30 tūkst. operatorių vartotojų. Nurodoma, kad sprendimą šiame etape riboti vartotojų skaičių lėmė siekis platformos apkrovimą didinti nuosekliai, išvengiant sisteminių šokų. Plečiantis atsiskaitymo vietų tinklui ir įsitikinus, kad platforma veikia stabiliai, programėlę galės atsisiųsti vis daugiau vartotojų.

„Pinigine telefone naudojasi daugiau nei pusė skandinavų. Neabejoju, kad įprotis mokėti įrenginiu, kuris beveik nuolat yra jūsų rankose, palaipsniui prigis ir Lietuvoje”, – pranešime spaudai sako programėlę valdančios bendros trijų operatorių įmonės „Mobilieji mokėjimai“ vadovė Monika Rimkūnaitė-Bložė.

Iki šiol vyko programėlės bandymai, juose dalyvavo per 1 tūkst. vartotojų. Numatoma, kad neribotas kiekis vartotojų programėlę galės atsisiųsti rudenį.

Šiuo metu su „MoQ“ programėle galima atsiskaityti daugiau nei 90 proc. lietuviškų internetinių parduotuvių, taip pat fizinėse prekybos vietose – degalinių tinkle „Viada“, restoranuose „Manami“, picerijų tinkle „Čili pizza“, Vilniaus senamiesčio restoranuose ir kavinėse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų