Rašyti komentarą...
Veškit i bendroves karvių melšt
Veškit i bendroves karvių melšt
Nesvarbu kas
Norinčius dirbti labai lengva būtų rasti įtraukiant į apgyvendinimo vietos valymo darbus, dalinant maistą. Pakvietus savanoriauti tokius žmones, būtų galima jiems mokėti dienpinigius už atliktus darbus. Taip atrastumėt motyvuotus dirbti žmones. Ir tik nesakykite, kad niekaip neįmanoma. Mačiau užsienyje kaip tokius savanorius lydi net policija, kad kiti nelegalai netrukdytų valyti.
Todėl kad jie laisvi todėl ir nedirba, o jus Lietuviai gal ir geriau kai kurie gyvenate bet turite keltis ir kulniuoti į darbą savo gaidiska. O finiše dauguma 40m jau būna nuvaryti arkliai be sveikatos su nesveikos širdim tai tiek . Jie niekada nedirbs ir jų nepriversite dirbti pagazdindami kokia skola ar bauda. A šituos kur veža į Europą tai jie debilai jiems duoda saibu ir sutinka jie važiuoti į tą Europa bet didžioji dalis jie niekur nevaziuos ir niekada nedirbs. O su šitais atlepausiais tai politinis žaidimas vyksta.
@Mantis Aišku Lietuvos darbdaviai trina rankomis o tai pigi darbo jėga cha, galiu nuraminti jų tikslas ES šalys ne Lietuva ir jie niekados nedirbs negalvokite kad jie kvailiai sunkiai ars kad susimokėti mokesčius o pavalgymui liks ar ne neaišku tokių kaip lietuvių vergų niekur nerasite daugiau nebent Ukrainos piliečiai pasirašo vergais būti.
Jie turi sėdėt kalėjime, nusikaltėliai!dar sudaro sąlygas grįžti ,lai čiuožia ir guli šiltai po palmėm toliau...
Tegu ainu kaiman kukiu nurs buroku par karštį paravet,uzsidirbs unt pora bambaliu alaus.
kokios problemos juos islaikyti,sukels mokescius uz sildyma,dujas,elektra ,suras dar nauju, ir islaikys,savi skurs ,o migrantai ir zulikai is seimo klestes
Beskaitant šitą Arlauską net vidurius susuko. Jau toks nesimpatiškas tipas, visiškas vergvaldys. Darbuotojų jis negali surasti, kad už 2 kapeikas dirbtų. Atlyginimą mokėkit, o ne išmaldą, ir neatsiginsit tų darbuotojų. Šiandien ir šiaip mešilta, tai dar nuo šito avino pareiškimų kojos sušalo. Negrai jam dirbs, o b l aa .....
Nuo kiekvieno emigranto Lietuvos daugiavaikių šeimų atžaloms kol sueis pilnametystė 16 metų po 7 eurus. Nes Lietuvos vaikai kol gimsta, auga, mokosi jų sąskaitose nėra pakankamų pinigų įsigyti knygų, kuriu vertė ir rašytojai verti aukso medalio.
Gal liktų ir dirbtų mažuma, o ne tūkstančiai.Gal ukrainiečiai , tadžikai ir dibs tik ne tie kurie nori pabėgėlių pašalpų, o ne darbo, ypač moterys, apsikrovusios vaikais.
Tai kad jie sako atvykę gyvent o ne dirbt, jų tikslas Vokietija, Prancūzija, jie prizades kalnus kad tik pasprukti, naivus darbdavių mąstymas.
Į viršų