Rašyti komentarą...
Žmonės, taip buvo ir su juodaodžiais, nenorėjo pripažinti jų kaip žmonėmis. Tad susitaikykit, su laiku, tai taps realybė.
@Palaikau visus Overtono langas veriasi toliau...
Kodėl niekad negali būti viskas gerai, kodėl visi nuolat kariauja. Žmonės, investuokit laiką į save, savo tobulėjimą! Palaikau tiek Lgbt, tiek tradicines šeimas. Gyvenkim visi draugiškai, parodom gera pavyzdį kitom šalim!
Kiekviena diena gejai ir gejai.Ar nebera kito gyvenimo.Baigyte rasyti apie tuos kolorado vabalus.
Kiekvienas gyvenkim savo gyvenima. Jauciu jei pas kazkuri name gyventi kitokiu pakraipu, tai musiu Lietuviai ir duris padektiu ir t.t.o paskui kalba kodel vaikai toki ziaurius.Kad suauge nera baisiai ziaurumiu.
@Nezinomas Tikrai gyvena name ir visai padorus žmonės ne laksto su vaivorykštė kaip durniai.
P E D O R A S T I J A I
N E ! ! !
IŠKRYPĖLIUS GYDYTI PRIVERSTINAI!
@Lietuva Palaikau
dabar zinosiu kas perka ir vazineja BMW ir MERSAIS. aciu uz informacija.
@TAI patiko ir kai kurie BMW ir kai kurie MB ... deja, laikai pasikeitė ... VOLVO forever...
Kas pamatytų tokį automobilį stovintį gatvėje, nepatingėkite į išmetimo vamzdį pripurkšti Makroflexo. Nesuprantama kaip tokiose pareigose gali dirbti itin riboto proto klerkai, atliekantys tokias atrakcijas, tačiau jeigu neveikia galva, tegu savo kailiu patiria kas atsitinka automobiliui IRGI prieš visus mechanikos dėsnius, užkišus išmetimo sistemą.
Kad ir kiek besistengtų tarptautinė LGBT bendruomenė pasauliui įrodinėti, kad išmatas grūsti žmogui atgal į išeinamąją angą yra normalu, pasaulio visuomenė tam NEpritaria, NEsutinka ir priešinasi. Tačiau kai kur vis atsiranda tokių provokatorių, vardan savo subinės reikalų kompromituojančių net solidžių kompanijų vardą!
MORALAS: JEIGU TU NELEISI PY.DARO DIRBTI Į TAVO KOMPANIJĄ, TU PAŽEISI JO TEISES. BET JEIGU PY.DARAS DISKRIMINUOS TAVO KOMPANIJĄ, JIS NEPAŽEIS TAVO TEISIŲ. NES PY.DARO TEISĖS VISADA YRA AUKŠČIAU ŽMOGAUS TEISIŲ!
Aš irgi anksčiau daugiau tolerancijos turėjau seksualinėms mažumoms. Tačiau kuo labiau mane spaudžia ir kaltina - nesuprantama kuo!!!, norisi tam priešintis ir sušukti "Nepažeidinėkite mano teisių, neužkraukite mano gyvenimo savo pederastizmu".
Neskaičiau straipsnio, nes neįdomu. Kaip žurnalistai nesupranta, kad kuo daugiau tokių straipsnių, tuo labiau kiršinama visuomenė. Anksčiau man buvo visai nesvarbu kokios žmogus yra orientacijos, bet dabar, kai tiek daug reklamos kišama šiuo klausimu, kai budozeriu norima prastumti įstatymą, gaunasi atvirkštinė reakcija. Net nupurto pamačius tokius straipsnius.
@Prievarta žurnalistai supranta nes kiekvienas straipsnio atidarymas didina vidinius žurnalisto ir pačio portalo reitingus.
čia spalvos tiems kuriems vis dar neaišku kad BMW ir Mercedes vairuoja pederastai.
@xxL Bmw silpnaprociu avigalviu auto beto bmw aplamai nera geras auto kaip giria durneliai
@Darka nė velnio, važinėjau 6 metus `98 BMW E39 su su silpniausiu 2.0 varikliu. Puikus auto, vėl pirkčiau ... jei nebūtų susivarę įvaizdžio šitų iškrypimų palaikymu ...
Į viršų