„Mercedes-Benz“ ir BMW nusidažė vaivorykštės spalvomis: internautai liepė nesikišti į „politiką“

Prabangių automobilių rinkos lyderiai ir vieni didžiausių konkurentų „Mercedes-Benz“ ir BMW suvienijo jėgas – šįkart bendras solidarumas išreikštas LGBT lygiateisiškumo klausimu, todėl Vokietijos gamintojų socialinių tinklų paskyros birželio mėnesį pasipuošė vaivorykštės spalvų logotipais.

5

Norėdami išreikšti palaikymą už netradicinės lytinės orientacijos žmonių teises, daugelis visuomenės veikėjų, o taip pat ir verslo kompanijų, vis drąsiau išreiškia savo poziciją LGBT teisių klausimu, ne išimtis ir minėti automobilių gamintojai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Mercedes-Benz“ ir BMW LGBT palaikymo akcija

Jau ne vienerius metus organizuojama tokia transporto priemonių gamintojų solidarumo akcija sulaukia ir žmonių neigiamų reakcijų. 

Socialinėje paskyroje BMW pasidalijo nuotrauka, kurioje – automobilių gamintojo logotipas įkeltas vaivorykštės spalvų fone. Tiesa, po įkelta nuotrauka pasipylė gausybė neigiamų komentarų.

„BMW, gėda. Atsitraukite nuo politikos. LGBT yra politika“, – rašė vienas socialinio tinklo naudotojas.

„Jūs turite susikoncentruoti tik į automobilių gaminimą. Ir viskas“, – pridūrė kitas. 

BMW paaiškino savo sprendimą

Įmonės atstovai tikina, kad tokios solidarumo akcijos LGBT lygių teisių klausimu pagrindinis tikslas – parodyti, kad visi žmonės turi būti vertinami vienodai. 

„Šiuo žingsniu BMW grupė reiškia solidarumą su LGBT bendruomene, pasisako už žmonių lygybę pažymėdama birželį visame pasaulyje minimą „Pride“ mėnesį. Toks palaikymas BMW pasauliniu mastu reiškiamas jau ne vienerius metus. Įvairovė ir lygybė yra svarbi BMW grupės DNR dalimis – kompanijoje dirba darbuotojai iš maždaug 110 šalių, skirtingų kultūrų ir pažiūrų.

Koncernas kuria automobilius skirtingiems vairuotojams visame pasaulyje, bendradarbiauja su skirtingais partneriais ir tiki, kad geresnę ateitį galime sukurti veikdami kartu. Todėl BMW palaiko atvirumo kultūrą, kurioje visi žmonės būtų vertinami kaip lygūs ir su visais būtų elgiamasi vienodai nepriklausomai nuo jų etninės kilmės, rasės, tautybės, lyties ar seksualinių pažiūrų, religijos, neįgalumo ar amžiaus“, – naujienų portalui tv3.lt atsiųstame komentare teigia BMW atstovai.

REKLAMA

Užgaulių reakcijų dėl vykdomos solidarumo akcijos už LGBT teises galima pastebėti ir „Mercedes-Benz“ socialinio tinklo paskyroje.

„Kur aš galėčiau grąžinti „Mercedes-Benz“ automobilį?“ – klausė vienas iš socialinio tinklo naudotojų. 

Tiesa, į neigiamus komentarus suskubo atsakyti ir kiti komentatoriai, kurie išreiškė palaikymą Vokietijos automobilių gamintojų pozicijai LGBT lygiateisiškumo klausimu. 

„Nesijaudinkite, žmonės, jūs neturite pirkti „Mercedes“ automobilių. Laisva rinka, ar ne?“ – retoriškai klausė socialinio tinklo naudotojas, reaguodamas į negatyvius, nesantaiką kurstančius komentarus. 


Rašyti komentarą...
P
Pilietis
2021-06-04 10:37:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš irgi anksčiau daugiau tolerancijos turėjau seksualinėms mažumoms. Tačiau kuo labiau mane spaudžia ir kaltina - nesuprantama kuo!!!, norisi tam priešintis ir sušukti "Nepažeidinėkite mano teisių, neužkraukite mano gyvenimo savo pederastizmu".
Atsakyti
-10

P
Prievarta
2021-06-04 10:11:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neskaičiau straipsnio, nes neįdomu. Kaip žurnalistai nesupranta, kad kuo daugiau tokių straipsnių, tuo labiau kiršinama visuomenė. Anksčiau man buvo visai nesvarbu kokios žmogus yra orientacijos, bet dabar, kai tiek daug reklamos kišama šiuo klausimu, kai budozeriu norima prastumti įstatymą, gaunasi atvirkštinė reakcija. Net nupurto pamačius tokius straipsnius.
Atsakyti
-10

x
xxL
2021-06-04 10:04:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia spalvos tiems kuriems vis dar neaišku kad BMW ir Mercedes vairuoja pederastai.
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų