Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Mesk į lauko šiukšles
"...Ji primena, kad šviežia atšaldyta mėsa paprastai būna stangri, nuo šviesiai iki tamsiai raudonos spalvos (spalva priklauso nuo gyvulio rūšies)."
Mėsos spalva priklauso tik nuo lempų ir ant mėsos krentančio apšvietimo.
Mėsos spalva priklauso tik nuo lempų ir ant mėsos krentančio apšvietimo.
Siaubingai šlykštu ir tokie pasiaiškinimai,kad tai kaulų atplaišos taip pat šlykštu.Tuoj is viso nebus ka valgyt,kur gyvent,nes lietuva taip ritasi zemyn,tokiu greičiu,kad tuoj atsidurs dugne,bet atsispirti neturės i ka ,kad vėl pakilt,ne tokie čia žmonės gyvena,kad nors kažkas pasikeistų i gera.Policijoje betvarke,jie aplamai nieko nedaro ten kur reikia,vieni girtuokliai aplinkui,narkomanai ir 13-ametės prostitutės,medicinoje betvarkė,parduotuvėse betvarkė,valdzioje-apie ja is vis nėra ka kalbėti,jos iš vis nėra.Jeigu svarbiausias darbas yra aptarinėti kaip atrodo ir kuo buvo apsirengusi nausėdiene ,ar to bandito zelenskio boba.Rūpinasi ukrainos bėdom,o i Lietuvos padėtį,nusispjaut.Pinigais padedat ukrainai,o seneliu namuose,eilės,kad galėtu apsigyventi sergantys niekam nereikalingi senoliai,kurie dirbo ir išlaikė tokia niekam tikusia šali.GĖDA-nejaugi svarbiau svetimi,nei savi-GĖDA.
@Tiesa
Kuo Jums užkliuvo Zelenskis?Ką jis turi bendro su mėsa mūsų parduotuvėse?Esate putino gerbėjas, tai raša laukia. Pirmyn!
@Vilija
70% pasilieka sau ,30% jūsų durniu paskirtų pinigėlių paskiria karo aukoms,zudymams. Wow . Moteris viską apibendrino
@Krc
Iš kur tokios žinios?Dirbi sąskaitininku?
@Vilija
Vilija,man gėda,kad ir aš Vilija.Jau reiks vardą keisti,dėl tų jūsų nuolatinių nusikomentavimų,o tai baisu,kad kas iš pažystamų,nepagalvotų,kad tai aš
@Tiesa
Ruskiu konservai,kurio artimieji trėmė lietuvius i Sibirą .Galit ten ir važiuot.
Norfos mėsa viena iš geriausių!Mėsininkai šauniai dirba,sufasuoja kauliukus,pagalba pardavėjoms. Rimi mėsytė priklauso nuo darbuotojo,kaip ją pateiks!Man ji visada buvo gera!
O dėl Maximos neperku,nes man ji brangiausia ir nepatraukliausia,faršas sumestas iš pakuočių!Pagarba mėsininkams,kurie supjausto mėsytę.Galėtų šuniukui daugiau palikt! O ne plikus kaulus!
O dėl Maximos neperku,nes man ji brangiausia ir nepatraukliausia,faršas sumestas iš pakuočių!Pagarba mėsininkams,kurie supjausto mėsytę.Galėtų šuniukui daugiau palikt! O ne plikus kaulus!
@Irena
O Norfoj tai jau iš pakuočių,tipo, nėra?
@Irena
arba faršas su kremzlėmis, gabalai stambūs, fe
Ant kiek nukaimeje zmogai, kad tokias riebias mesas vakarienei kimsti...tokiems sveikatos draudimas turetu keliskart brangesnis buti, kraujagysliu, sirdies ligu gydymas brangiai kainuoja.
Ten dzykai, kur žuvys kimba.
Nusipirkau mėsos norfoje išmečiau smirdėjo kažkokia chemija.
Gal valo kažkuo jau pasenusią, kad vaizdas būtų.
Ilgai dar nenorėsiu mėsus.
Gal valo kažkuo jau pasenusią, kad vaizdas būtų.
Ilgai dar nenorėsiu mėsus.
Aha mažiukai kirminukai dar tik pradeda ristis didelių musiu padėti.
@Žinovas...
Nieko čia blogo,papildomi gerieji baltymai...
Pasizurekit kaip norfa elgesi nekuom neatsileka nuo maksimos.
Daug valgyt mėsos nesveika
Kas valgo kiaulieną tikras kvailys
Kas valgo kiaulieną tikras kvailys
@Tai kad
Valgiau ir valgysiu. O kas pridvėsęs, silpnas is prigimties, tegul ėda žolę..
„Maxima“ parduotuvėje supykino mėsos vaizdas, bet pardavėjai ramina: tai – ne kirminai