Rašyti komentarą...
Infliacija yra kaina,kurią sumokama už karinį konfliktą,taip parašyta,tai valdžia taip išeina senai žinojo,kad karas bus,galima paklausti,ar Kubilius dar gyvas,ir kaip jam sekasi su pensija,infliacija kišenės nespaudžia,kartu su simonyte su ta naktinė reforma,kas įdomu sėdi,ir už kokias machinacijas,niekas,PVM nemazinamas ir nebus,kaip parašyta,padėti ubagams,jau per 30 supistu ,,laisvės,,metu,tik ir girdisi padedam ubagams,tai ko po 5 tukst ubagams seimunai negrąžina,ir fondų generaliniai ir Sodra,teisingai taigi vienintelė Lietuva užpuolė ,,kovidas,,tik mln pensininkų,ir elitas neismire,po to vaje migrantai ubagai irgi babkem padėti reikia,po to visokios ale ,,atmainos,,irgi valdžia sau milijardus į kišenę,neisdege su virusais,karas prasidėjo,šeriam NATO su dviem proc ir Ukrainai padedam,bet negalime ten trijų snukiu toje Maskvoje numušti snaiperiais,neišeina,makronas ir Kinija neleidžia ,beje už ką babkes diplomatai gauna,galima padėti Ukrainai,siunčiam visą jaunimą,tas kuris buvo gėjų parade,ir visas ten buvusias mergas,tegul su savo užpakaliais pasaugo Lietuvoje gyvenančius ubagus,jeigu supista SAM ir ministrai neleido per vad,,pandemija,,ubagams net nudvesti,įdomu o nuo kada Lietuvos elitui rūpi kitų tautų vaikai,jei saviškius žemina ir įžeidinėja,elito vaikučiai,turime tokių kaimynų pedofilų apsauginių ,,advokatų,,vaikus,jų tai nieks nepuola,Rusijos mln į užsienį varo,su savimi ,svetimom babkem,o ko Lietuvos elitas nevaro,ko čia Lietuvoje sėdėti ,babkes pasiėmė irgi tegul varo,dideles lygtai problemos,jeigu ubagai nudves,kur problema,gal ne PVM mažinti,o mažinti pajamų mokestį,ką išlaikome su tuo mokesčiu,ministrus,kelius,pastatus,o kam reikalingi pastatai tušti,registrų centrui,tegul direktorius iš savo kišenės ir išlaiko ,jeigu jam ES dar ir babkes siunčia,beje ubagai niekur nevažinėja,mums tie keliai velniam nereikalingi,ir ministrai jokios pridėtinės vertės nesukuria,tik sau kišenes kraunasi ,ir dar kiekvienas po šešis pavad ,o tie dar po dešimt,na pinigų nėra,jau kovas,gali jau gale mėn ir šildymą atjungti,turciai vistiek gyvena ne skruzdėlyne,o pensininkai ir maži vaikai nenudves,jei daugiau laiko lauke praleis,pinigų vis nėra,tai tegul Šimašius mln grąžina ubagams nors po tris tukst,o ne į Ukrainą siunčia,tuomet tegul rusakalbiai Lietuvoje ir padeda ukrainiečiams,jie gi dar babkes gauna iš Rusijos ypač pensininkai,kodėl iš lietuvės ubages atimineja net 70 eurų sveikatos draudimą,o neįgalumo grupę nepriklauso,nes seni dar darbuotojai KGB dirba ,matote be ryšių,spyga o ne grupė gausi,bet mes gi lietuviai gelbėjam pijokus,sitiems ir šalpos,ir neįgalumai,ir maisto banko produktai,beje ir kalejminius gelbėjam,kad tik nenudvestu,o tai nebus kam ministrų ir generaliniu saugoti ,ar ne taip
Nebuvo,jokio dar karo,o infliacija šioje šalyje buvo didžiausia,kaip tą paaiškinsite?o algos ir pensijos mažiausios ES.Dabar tai galima daryti ką norite.
Tai gi Maciulis su Mauricu sakė niekas nebrangs, dujų ir degalu kaina neturi tam reikšmės, o važiavimas į Lenkiją tai durniu su mąstymas laikui praleisti. Kaip čia yra?
@Darius Gal jau bunda iš letargo
svietą,mokėm kitus gyventi,baudėm neklusnius kaimynus,o dabar gynybai atiduosime žmonių valgį ir šilumą.
Čia ne Lietuva o kažkokia Zimbabvė
Kare laimėtojų nebūna, vieni turi didesnius, kiti mažesnius nuostolius. Jeigu didelės kainos išgelbės žmoniją nuo karo, bus verta. Bloga taika geriau už gerą karą.
@taika kyla dėl keleto ligotų žmonių.
Ta ZIURKIU VALSTYBE, skyrie 250 milionu euru,kaip sako gynibei,o i lietuvos tauta SPJAUT.o kai ateis RUSSU KARYSKEI ir visa technika bus sudegynta laukais ir pylna sviezios ( zmuogenos ) MESOS laukose...lietuvei ??? kur jusu TADAS BLINDA o gal istikruju,jus esat su pruotu is ZYRGU GALVU kaip ant veliavos su pokelta uodiega o reiske = DULKYNKIT kas nori ir DULKYNKIT kaip norit..
jug cia,,SUPYSTA LIETUVA su valdzia = ZYRGU GALVU..je jokiesi is kaimynu o patis esas SMYRDANCIOS ZIURKIES...as karys ir STORA PYMPALA DIEJAU jos gynt nuo RUSSIJOS GYNKLU...kaip je moka CIULPT jankams,babujinams ir es,tai jems NESVIATIMA BUS PACIULPT ir RUSSIJOS KAREIVIUI...SLAVA RUSSIJAI.
Viskas Ukrainai, o mes galesim dvest badu, kainas dar kelkim, savi yra avinai jie iskes, lieviai ne zmones
@Tadas ir arogancija praliejo nekaltų žmonių kraują.
@Tadas o ko nekelti,mato gi kiek milijonų turi žmonės bankuose,mato kiek aukoja kam reikia ir nereikia.Vadinasi turi žmonės pinigų kad gali švaistytis.
O kur žadėtas PVM mažinimas šyldimui? Dabar daugiau rūpi Ukrainos pabėgėliai. Ne veltui įvedė nepaprasta padėti. Bijo mitingų zarazos. Tik laiko klausimas kada maidanas lietuviškas prasidės.
Į viršų