„Luminor“ bankas studentus vilios 700 eurų atlyginimu už praktiką

Šią vasarą 40 studentų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bus atlikti praktiką viename iš banko skyrių. Projektas vyks du mėnesius, o jo metu praktikantams bus mokamas 700 eurų bruto (neatskaičius mokesčių) atlyginimas, praneša „Luminor“ bankas.   Panašus projektas šiemet vyks antrą kartą. 2019 metais programoje dalyvavo 19 studentų, o 4 iš jų banke dirba iki šiol.

Apmokama vasaros praktika skirta pirmo – ketvirto kurso studentams, ir tiems, kurie studijas baigė neseniai. Programos metu studentai gali patys pasirinkti vieną iš kelių, mažmeninės bankininkystės ir klientų aptarnavimo, technologijų ir projektų valdymo, finansų, duomenų analitikos ir kitų karjeros krypčių banke.   Praktikos metu studentai prisideda prie realių pokyčių. Jie glaudžiai bendradarbiauja su pasirinktos srities specialistais ir atlieka tas pačias užduotis kaip ir kiti banko darbuotojai, tad tai leidžia studentams išmėginti save ir iš arti pažinti finansų sektorių“, – pranešime cituojama „Luminor“ banko talentų atrankos specialistė Rūta Marcinkevičiūtė.   Registruotis dalyvauti programoje gali ir užsienyje gyvenantys studentai, planuojantys vasarą praleisti Baltijos šalyse.

Į rankas – 500 eurų

Priklausomai nuo pasirinktos karjeros krypties programos dalyviams bus pasiūlyta prisijungti prie vienos iš banko darbuotojų komandų Lietuvoje, Latvijoje arba Estijoje.

Bankas suteiks visas darbui iš namų arba biuro reikalingas priemones, taip pat kiekvienam praktikantui bus mokamas 700 eurų bruto atlyginimas. Į rankas tai būtų apie 500 eurų per mėnesį.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu „Luminor“ banke Lietuvoje dirbantys darbuotojai vidutiniškai uždirba po 2,6 tūkst. eurų mėnesinį atlyginimą (neatskaičius neatskaičius mokesčių).


Rašyti komentarą...
K
Keista
2021-04-16 15:56:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atlyginimas praktikantas didesnis nei salėje dirbantiems darbuotojams, normalu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų