Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dieve Dieve...
Kam iš viso reikalingas tas bankas, kokia nauda iš jo Lietuvos žmonėms? Ogi jokios. Jokių piniginių operacijų su žmonių indeliais neatlieka, o ir ta mistinė komercinių bankų priežiūra visiškai niekam nereikalinga! Komerciniai bankai, kaip plėšė žmones, taip ir plėšia! Valdžia per prievartą suvarė žmones į bankus, o dabar, net savo uždirbtą atlyginimą, nuo kurio jau valdžiai yra atskaičiuoti mokesčiai, negali pasiimti bankui nesumokėjęs mokesčio! Baisu, kad dedasi!
Keistai atrodo, kai banko vadovybės atlyginimai yra didesni, negu Prezidento, Seimo Pirmininkės ir Premjerės, kurių atsakomybės našta nesulyginama su banko vadovybės atsakomybe.
tai nuskilo kaikam geras gyvenimas
tai nuskilo kaikam geras gyvenimas
taigi sitas bankas valstybei visai nereikalingas, nes neatlieka jokios komerciniu banku kontroles ir prieziuros, eilini karta bankai vel kelia zmonems ikainius ir jokiu ribojimu jiems nera, apiplesineja zmones, bet valdzios ponams tai tinka, nes sedi banke armija dykaduoniu, gaunanciu milziniskus atlyginimus uz kavuciu gerima, va koks geras kaikam gyvenimelis musu vargo salyje...
Kaip sako valstybė valstybėje.. sėdi visi taukinais zubais, nutuke kaip nutiko vacialeuskui ir už nieka algas gauna. Ir kuo daugiau pinigu šimkaus chebrai sumoka komerciniai bankai, tuo didesnius mokescius priversti pakelti paprastiems varguoliams zmogeliams. Užburtas ratas, todel LB ir nekontroliuoja komerciniu banku , nes jie moka LB atlyginimus. Skamba kaip anekdotas :))
viskas su tais atlyginimais gal yra gera
viskas su tais atlyginimais gal yra gera
tik butu taip pat gerai, kad uz tuos atlyginimus LB ir atidirbtu, ypatingai ginant vartotojus nuo banku savivales del pinigu automatu, skyriu uzdarymu, keliamu paslaugu mokesciu , nesamoningu isgryninimo mokesciu ir kt.
@viskas su tais atlyginimais gal yra gera tegul palieka mokesti gynybai is komerciniu banku, nes bankai taip nutuko, kad is zmoniu palukanas tik melzia..
Štai ir atsakymas kodėl Šimkus taip stengiasi ne dėl Lietuvos žmonių, bet dėl komercinių bankų.
@Ona Tikrai pyzdiec! Na ir betvarke Lietuvoje.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų