Rašyti komentarą...
Rinkit darbuotojus ne pagal išvaizdą,o pagal tai kad žmogus nori dirbti.Labai daug atvejų žinau ,kur atėjus darbintis ,darbdaviams netiko išvaizda.Mielieji jeigu Slaugytoja-padejėja,pardavėja ar virtuvės pagalbinė darbuotoja yra lyginqmq kaip grožio konkurso dalyvė , teks tuoj tuomet patiems dirbti....Deja bet tai tiesa,ir daug žmonių neranda darbo dėl metų,o kartais dėl išvaizdos,nors tie darbuotojai tikrai niekuo nesiskiria nuo kitų....Pagalvokit!!!
Jeigu dirbti,kad tik dirbti..tai ačiū,kam man tas DARBAS.Aš turiu uždirbti! Jei gyveni vienas taip užteks ir 600,bet jei turi šeimą tai niekaip!!!
Visi nori dirbti,normalūs žmonės visi.tik kol bus algos 600-800,skelbimuose.nieko padoraus nesulauksite.kol nepradės mokėti po 1500 t.į rankas,tol galės verkti ir skųstis darbdaviai.minimumas turi būti koks 800e.jau į rankas.o alga dvigubai,čia specialistui,darbininkui,nuo tiek turi prasidėti už 8 val.per dieną.
Norim uzsidirbt o ne valstybei kisenes p
Norim uzsidirbt o ne valstybei kisenes p
Nu ir kodel tiek laisvu darbo vietu? Nes zmogus pi*tis atsiprasant turi su virsvalandziais ir tt ji enge darbe nori is taves dar daugiau ir daugiau jiem pelnai milijoniniai o algos kokios? Dar atskaito mokescius beveik 50% atrodo gal ir normaliai uzdirbtum uztektu bet mokesciai kokie...cia ir atsakymas nes zmones uzpiso uz toki atlygi dirbt.
Japaletė bankininko Nedvaro. Alga 520 didint nėr iš ko, bet kameroms yra. Atostogos 2 savaitės. Kalėdom dovanų špygą. Darbas po 12 valandų tik su dviem pertraukom
Kodėl nerašo, kokios įmonės kokių darbuotojų ir už kokį atlyginimą ieško? Kodėl niekas tų įmonių netikrina ir anonimiškai neapklausia darbuotojų? Man atrodo, paaiškėtų tikra situacija: dirba už šiek tiek daugiau nei minimumas, dirba už kelis, tempas tragiškas, darbo valandos neskaičiuojamas... Deja, tokia situacija Lietuvoje. Jaunos šeimos to irgi nebepaveža...Nedaug trūksta iki masinės emigracijos... Lietuvoje atsirado du sluoksniai: tie, kurie labai gerai gyvena, ir tie, kurie vos galą su galu tesuduria... Jei nori ką susitaupyt, telieka arba į Lenkiją važiuoti, arba siųstis iš kitų šalių... Nebeįperkam mes Lietuvoje, nors ir be už minimumą dirbam ir mokslus baigę esam...
Kokia gali būti darbuotojo kvalifikacija, jei į universitetą priima abiturienta su 4,25 mokslo balu? Sugalvojo mokinio krepšelį, tai visos mokslo įstaigos jo ir vaikosi, kad tik ateitų mokytis.....Su tokiu balu įr į profesinę neturėtų priimti.
rekordiskai daug vietu su minimalia alga,kuri neuztikrina zmogui netik pragyvenimo,bet ir isgyvenimo
Lietuviai besmegeniai ,nixuja ne galvoja ir verkia.
Vyriausybė dirba ne nuo to galo
Vyriausybė dirba ne nuo to galo
Yra darbo vietų kur vadovas skaitosi su žmonėmis, kolektyvas jaunas ir draugiškas, bet tarkim įmonė nėra didelė ir ji negali mokėti didelių atlyginimų, o covid situacija dar labiau nepalengvina šuos situacijos. Jeigu ir užsakymų buvo daugiau, tai per covid viskas žlugo, tai darbuotojui aišku geriau išeiti, nedirbti, registruotis į DB ir gauti bedarbio pašalpą. Arba jeigu moka šiek tiek daigiau vistiek bedarbio pašalpa patrauklesnė, nes nereikia dirbti :)
Sukurkite sąlygas verslams nebonkrutuoti, o ne spauskit su mokesčiais tada ir darbuotojams lengviau bus…
@Vyriausybė dirba ne nuo to galo Gal geriau reikia sakyti: pradėkite stipriau purtyti verslininkus ir paaiškės, kad jų pelnas gerokai didesnis, nei rodo? Pradėkite purtyti įmones, o tai pilna tokių, kurios prisisteigusios fiktyvių įmonių tik dėl to, kad gaminių kainas sukeltų. Ir gal kelkit baudas už kartelinius susitarimus? Grožio paslaugos, kirpyklos susitaria kelti kainas ir visos vienodas laiko, o žmonės neturi iš ko rinktis, tai tenka užkeltas kainas mokėti!
Į viršų