Lietuvoje ketinama reglamentuoti videoregistratorių naudojimą

Pastaruoju metu išpopuliarėjus videoregistratorių naudojimui ir jais filmuotų vaizdų Lietuvos keliuose kėlimui į internetą, Valstybinės asmens duomenų apsaugos inspekcija nuo vasario su policija ir susisiekimo ministerija pradeda diskusijas dėl automobiliuose esančių tokių prietaisų naudojimo įteisinimo.

Inspekcijos direktorius Algirdas Kunčinas sako, kad Lietuvoje policija ir Susisiekimo ministerija mano, kad šie registratoriai būtų naudingi sprendžiant iškilusius konfliktus. Pasak jo, videoregistratorių naudojimas Lietuvoje turėtų būti leidžiamas.

"Planuojame vasario mėnesį susitikimą su policija, su susisiekimo ministerijos atstovais ir pagalvoti, kokie teisės aktai turi būti pakeisti, kad videoregistratorių naudojimas būtų įteisintas", - trečiadienį Seime spaudos konferencijoje pranešė A.Kunčinas.

Anot jo, bus reglamentuota, kaip ir kokiuose automobiliuose galės būti naudojami videoregistratoriai ir koks bus jų statusas. A.Kunčinas tikisi, kad visi teisės aktai dėl videoregistratorių naudojimo bus priimti iki šių metų pabaigos.

REKLAMA

Skirtingai negu kitose Europos šalyse Lietuvoje kol kas nėra reglamentuotas videoregistratorių naudojimas, nors, pasak inspekcijos vadovo, dabar visuose naujuose autobusuose šie prietaisai jau yra įmontuojami.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų